Windows 10 tarayıcıları açınca son açılan sekmeler geliyor

iTabutcu

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 indirdim ve güncel sürümünü kullanıyorum. Fakat son haftalarda sorun oluşmaya başladı. Bilgisayarı kapattıgım zaman tekrar açıyorum ve kapatmadan önceki sekmeler açık geliyor. Ayarlardan oturum verilerini kapattım ama gene aynı. Google'da, Opera'da her tarayıcıda kapattıgım zaman son sekmeyi açıyor. Google'da ayarlardan yeni sekme seçmeme rahmen aynı. Dil zaten İngilizce. İlk aldıgımda içinde formatlı bir biçimde yarı Türkçe, yarı İngilizceydi. Temizinden 0 kurdum ama sorun böyle arkadaşlar. Yardımcı olabilir misiniz?

Bunun Windows 10 ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Örnek olarak Edge içinde şöyle bir seçenek var:
1612426542250.png

Üsttekini seçerseniz açılışta yeni sekme açılır. Ortadakinde sizin yaşadığınız durum olur. Alttakinde ise belirlediğiniz bir site açılır.
Tarayıcı ayarlarından bu seçenekleri değiştirmeniz gerekli. Tarayıcı ayarlarında "başlangıç" veya İngilizce ise "startup" olarak aratırsanız bulursunuz.

Bunun Windows 10 ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Örnek olarak Edge içinde şöyle bir seçenek var:
Eki Görüntüle 865226

Üsttekini seçerseniz açılışta yeni sekme açılır. Ortadakinde sizin yaşadığınız durum olur. Alttakinde ise belirlediğiniz bir site açılır.
Tarayıcı ayarlarından bu seçenekleri değiştirmeniz gerekli. Tarayıcı ayarlarında "başlangıç" veya İngilizce ise "startup" olarak aratırsanız bulursunuz.
Zaten bunlar yapılı.
1612426700806.png

1612427071271.png

Şu seçeneği de kapatmayı deneyin. Chrome'da bulunması gerek ancak Opera'yı bilmiyorum.

Ayrıca ayarlarda şu seçenek açık mı diye kontrol edin.
1612427323789.png

İşe yaramazsa başka önerim kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı