Çözüldü Windows 10 temalara girmeden karanlık modu açmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KULAC

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Windows 10 LTSC 1809 sürümünü kullanıyorum. Ürün anahtarı almadığım için Windows'u etkinleştiremedim. Windows'u etkinleştiremediğim için Temalar'a da giremedim tabii. Windows'u etkinleştirmeden karanlık Mod'a geçme yolu var mıdır? Kayıt defteri ile vs. olabilir mi? Teşekkürler.

Çözüm
Merhabalar. Windows 10 LTSC 1809 sürümünü kullanıyorum. Ürün anahtarı almadığım için Windows'u etkinleştiremedim. Windows'u etkinleştiremediğim için Temalar'a da giremedim tabii. Windows'u etkinleştirmeden karanlık Mod'a geçme yolu var mıdır? Kayıt defteri ile vs. olabilir mi? Teşekkürler.
Evet var. Arama kısmına Regedit yazıp Kayıt Defterini açın. Daha sonra bu konuma gidin. Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Themes\Personalize
Var ise AppsUseLightTheme dosyasını açın ve değerini 0 yapın eğer yok ise dediğim konuma gelip sağ tık yapın Yeni basıp bir Dword 32 bit değeri oluşturun ismini AppsUseLightTheme yapın değerinide 0 olarak belirleyin.
Bazen Windows etkinleştirme sorun gideri anahtar bulabiliyor. Etkinleştirme sorunlarını gider varsa eğer Etkinleştirme sayfasında şansinizi deneyin.

"Kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığımız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz." Hatası alıyorum. Yoksa Laptop'u alırken orijinal Windows 10 yüklü geldi. Anakarta gömülü Key zaten var. Ama LTSC sürümünü kullandığım için mi Key'i algılamıyorum bilemiyorum.

Evet var. Arama kısmına Regedit yazıp Kayıt Defterini açın. Daha sonra bu konuma gidin. Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Themes\Personalize
Var ise AppsUseLightTheme dosyasını açın ve değerini 0 yapın eğer yok ise dediğim konuma gelip sağ tık yapın Yeni basıp bir Dword 32 bit değeri oluşturun ismini AppsUseLightTheme yapın değerinide 0 olarak belirleyin.

Çözüm
Var ise AppsUseLightTheme dosyasını açın ve değerini 0 yapın eğer yok ise dediğim konuma gelip sağ tık yapın Yeni basıp bir Dword 32 Bit değeri oluşturun ismini AppsUseLightTheme yapın değerini de 0 olarak belirleyin.

Teşekkür ederim kardeşim sorun çözülmüştür. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı