Windows 10 temiz kurulum etkinleştirme

vayvan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Windows 10 update sonrası yeni key veriyor diyorlardı. O key ile temiz kurulum yapan oldu mu?

Windows 10 update yaptıktan sonra istediğiniz kadar temiz kurulum yapılabiliyormuş. Serial giremeye gerek yokmuş.

Verilen key Recep Baltaş' ın paylaştığı key ile aynı. Update yapmadan önce key çalışmıyor galiba, ama update yapınca tekrar temiz kurulumda key girmene gerek kalmadan windows aktifleşiyor.

Anaaa, ben de ne güzel keyim oldu diyordum. :)
O zaman bu etkinleştirme işlemi donanım üzerine mi oldu? Ben anakartı değiştirip SLI destekli bi anakart almayı planlıyordum o zaman ne yapacağım?

Vallahi bende bir sevinmiştim :)) Aslında böyle olacağına herkese key verilseydi daha iyi olurdu :)
Anakart değişince eski Windows' una geri dönüp tekrar güncelleyebilirsin belki.

Windows 10 anahtarı; Anakar. Ayrıca MS. hesabınız gibi görünüyor.

Anakart değişiminde Microsoft ile görüşüp cözebilirsiniz.
Daha önce aynı anahtar ile 4-5 adet anakrt değişimi sonrası MS yardımı alarak etkinleştirdim Win 8'i. Tabi bu Windows 10 için de geçerli.

Kunuya cevap: Yükseltme sonrası verilen key ile temiz kurulum yaptığınızda etkinleçtime yapamıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı