Windows 10 TP 10.0.9901 Sürüm çıktı (Cortana geldi)

Windows 10'u dün kurdum denedim ama hiç hoşuma gitmedi tabi bu daha final sürümü değil ama inşallah hatalarını giderirler stabilite desen yok, arayüz desen 8.1'in yanından bile geçemez.

Windows kendini baya ilerletiyor, Win10 bittiginde bence herkes Win10'cu olacak, hayırlısı ile bize sunup bir de Türkçe dil destegini çıkarsalar. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aero Glass özelliği gelsin bu windowsu havada kara da satar güzellik gelir sisteme.

Gabriel Aul geri bildirim olduğu takdirde aero özelliğinin geri geleceğini söylemişti twitter adresinde. Kendisi de Aero seviyormuş.

Windows 8 de Technical Preview sürümünde gördüğümüz Aero Glass'ı kararlı sürümde kaldırmıştı. Ben öyle tahmin ediyorum ki Windows 10'un kararlı sürümünde Tekrar Aero Göreceğiz. Şayet böyle siyah karanlık bir sistem kimse istemez diye tahmin ediyorum.

O search bar inşallah optioneldir, çünkü biz çalışanlar için taskbar iyi işlev görüyor hele şu sabitleme olayından sonra, inşallah öyledir :)

Aero Glass özelliği gelsin bu windowsu havada kara da satar güzellik gelir sisteme.

Gabriel Aul geri bildirim olduğu takdirde aero özelliğinin geri geleceğini söylemişti twitter adresinde. Kendisi de Aero seviyormuş.

Windows 8 de Technical Preview sürümünde gördüğümüz Aero Glass'ı kararlı sürümde kaldırmıştı. Ben öyle tahmin ediyorum ki Windows 10'un kararlı sürümünde Tekrar Aero Göreceğiz. Şayet böyle siyah karanlık bir sistem kimse istemez diye tahmin ediyorum.

Pencereler bende resimlerdeki gibi siyah değil, beyaz görünüyor. Renk ayarlarından siyah yapıyorum ama bu sefer simgeler görünmüyor. Resimlerdeki pencereler çok havalı duruyor ama nasıl öyle yapacağımı bilemedim. Ayarlar uygulamasının arayüzüde beyaz bende. Resimdeki gibi mavi beyaz olsun istiyorum. :( 9926 sürümü yüklü şuan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı