Windows 10 TP LINK Sürücü Sorunu

eren 95

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende TP-LINK 722 model bir adaptör var. Bilgisayarım Win 8.1 ve Win 10'a yükseltmek istiyorum. Ancak TP LINK sitesine baktığımda en son sürücü Win 8.1 için. Acaba onu indirip Win 10'da kursam sorun çıkar mı? Eğer sorun çıkarsa Win 10'a yükseltemem. Çünkü internet şart. @Silinen üye

Edit = Sürücü linki sayfası TL-WN722N - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows büyük ihtimalle sürücüyü otomatik görecektir. Ayrıca rezerve yaptığınız ekranda uyumsuz programlarda sizin adaptörünüz yoksa sorun olmayacaktır. Mesela bende WN-851ND var. Daha 8.1 için sürümü yoktu. Saatlerce araştırdım falan meğer bilgisayar internete bağlıymış :matrix:.

Windows büyük ihtimalle sürücüyü otomatik görecektir. Ayrıca rezerve yaptığınız ekranda uyumsuz programlarda sizin adaptörünüz yoksa sorun olmayacaktır. Mesela bende WN-851ND var. Daha 8.1 için sürümü yoktu. Saatlerce araştırdım falan meğer bilgisayar internete bağlıymış :matrix:.
Çok teşekkür ederim resmi vereyim.
Ekran Alıntısı.PNG

Bende Zyxel NWD271N kullanıyorum. Ben Windows 10'a geçtim ama benim adaptörümün driver'ı windows 7 için vardı. Sürücüyü elle yükledim herhangi bir sıkıntı çıkmadı kullanıyorum.

Windows 7 için olanı yükledim. Çünkü sadece Windows 7 için sürücüsü vardı ama Windows 10'da sıkıntı çıkmadı. Sizin adaptörünüz için Windows 8.1 desteği de var. Eğer yükseltme yaptığınızda tanımazsa -ki tanıyacaktır- Windows 8.1 64 Bit (64 Bit yüklediğinizi varsayıyorum.) olanı elle yüklemeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı