Windows 10 trojan sonrası başlat menüsü ve hesap sıfırlama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İndire indire mal olduk :D Bide düzeldiğinde bunun kaldırması var :D pc düzelsinde ne olursa olsun.

Kaspersky Total Security ve AVG ne oluyor o zaman ? Trojan, Antivirüs programı niye kursun ?
Virüs girdiğini anladıktan sonra dededim.

Iobit kullanıcı yorumlarını çok okumuştum. Birisi disk birleştirmeden sonra Windows çöktü diyor. Diğeri başka bir şey yani yazılımları sıkıntılı. Bir sabah kalktığınızda Windows açılmayabilir :) Ben sadece Iobit Driver Booster'ı zaruri bir şey olunca kullanıyorum. Onun dışında kullanmıyorum. Toptanda bütün ürünlerini reddedemeyiz tabi ki. AV derken Antivirüs demek istiyor.

Siz ilk önce virüsleri temizleyin. Sonra "360 Antivirüs Software" kaldırın. Kalkmıyorsa linkteki programla kaldırın.
http://www.total-uninstall.com/archives/Total-Uninstall-Setup-6.17.2.exe
Denedtim Masasın da,IObit Uninstaller de,Windowsta aradım yoktu.Program Hayalet Gibi İsmi Var Kendi Yok.

Son olarak şöyle bir hata daha var. Bu da SSleri:

tecnı3.png

Bu kadar büyük bir forumda sorunun çözümünü bulamadığıma inanamıyorum. Gerçekten hayal kırıklığı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedtim Masasın da,IObit Uninstaller de,Windowsta aradım yoktu.Program Hayalet Gibi İsmi Var Kendi Yok.

Linkteki Total Uninstaller programını kurun. Orada görürsünüz mutlaka. Oradan kaldırın.

Bu kadar büyük bir forumda sorunun çözümünü bulamadığıma inanamıyorum.Gerçekten hayal kırıklığı.

Neden biliyor musunuz ? Çünkü söylenenleri yapmıyorsunuz. Süreki sorunları anlatıyorsunuz. Siz ilk önce size denilenleri yapın. Bu gösterdiğiniz resimler sonraki işler. Siz ölmek üzere olan bir adamın doktoruna ayağımda mantar var ilk önce ona bakar mısınız ? diyişi gibi konuşuyorsunuz.

Linkteki Total Uninstaller programını kurun. Orada görürsünüz mutlaka. Oradan kaldırın.

Neden biliyor musunuz ? Çünkü söylenenleri yapmıyorsunuz. Süreki sorunları anlatıyorsunuz. Siz ilk önce size denilenleri yapın. Bu gösterdiğiniz resimler sonraki işler.
Yaptım indirdim sslerini atabilirim. Dediklerinizi teker teker harfiyen yaptım.

Son düzenleme:
F-Secure aracını çalıştırdınız mı? Total Uninstaller'ı kurup "360 Antivirus Software" kaldırmayı denediniz mi?
alıntıda belirtilen işlemleri yaptınız mı? Bitdefender Rescue CD ile bilgisayarınızı başlattınız mı ? Bu işlemleri tam olarak yaptınız mı?
Yapmadığım tek şey Bitdefender Rescue o da şuan USB'ler yanımda değil. Temin edip onuda deneyeceğim. Şüpen olmasın. Ben buraya gereksiz konu açamadım.

Yapmadığım tek şey Bitdefender Rescue o da şuan usb ler yanımda değil.Teğmin edip onuda deneyeceğim.Şüpen olmasın.ben buraya gereksiz konu açamadım.
F-Secure aracı virüs temizlemedi mi hiç ? Total Uninstaller da "360 Antivirus Software" gözükmüyor mu ? KIS 2017 ile yaptığınız taramanın resmini paylaşır mısınız ? Bütün yaptığınız işlemlerin resimlerini paylaşır mısınız ?

Ben yaptım olmadı ve sildim kıs 2017 de aldığım hatayı yazmıştım. F-Secure işe yaramadı. Virüs falan bulamadı. 360 Antivirus Software webde aradım öyle bir program bulamadım. Bende şunu yükledim. Yüklerken de bir tarayın dedim. Şimdi yaptığım bir işlem olduğu için ss atam.

kanıt.png

Diğerlerini atamam. Yaptım bitti sildim. Bidaha uğraşamam.Kaç saattir çözüm arıyorum. Git işine. Kimseye Bişey kanıtlamak zorunda değilim. Sende inanmak zorunda değilsin. İstediğine inan konuyu saptırma. Biz burda tartışmıyoruz. Birden çok hatanın çözümünü arıyoruz. Gereksiz yer yapma.

Ben yaptım olmadı ve sildim kıs 2017 de aldığım hatayı yazmıştım.F-Secure işe yaramadı.Virüs falan bulamadı.360 Antivirus Software webde aradım öyle bir program bulamadım.Bende şunu yükledim.Yüklerkende bir tarayın dedim.Şimdi yaptığım bir işlem olduğu için ss atam.
Eki Görüntüle 202390
Diğerlerini atamam.Yaptım bitti sildim.Bidaha uğraşamam.Kaç saattir çözüm arıyorum.Git işine.Kimseye Bişey kanıtlamak zorunda değilim.Sende inanmak zorunda değilsin.İstediğine inan konuyu saptırma.Biz burda tartışmıyoruz.Birden çok hatanın çözümünü arıyoruz.Gereksiz yer yapma.
"360 Antivirus Software" senin sisteminde gözüken yazılım onu kaldırmanı istedik. Sen şimdi kalkmış webde aradım öyle bir program bulamadım diyorsun. Sisteminde "360 Antivirus Software" yüklü olan bu Antivirüs programını tekrar kurabiliyorsun. Çok zekice :) Ben sana webde mi ara dedim ? Total Uninstaller dan kaldır dedim. Hepsini yaptım SS atabilirim deyipte kendini kanıtlamaya çalışan sensin. Sen kendi kafana göre iş yapıyorsun. Ne yaptığında belli değil. Bilmene gerek yok dimi. Atmışssındır hafızaya :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı