Windows 10 Tüm Kullanıcılara Aynı Anda Ulaşmayacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Microsoft tarafından yapılan bir açıklama, Windows 10’un tüm kullanıcılara aynı anda değil, kademeli olarak dağıtılacağını ortaya koydu. Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10, yaklaşık 9 aylık bir açık Beta testi süresinden sonra, bu ayın sonunda resmen piyasaya çıkacak. Şirketin daha önce yaptığı açıklamalar doğrultusunda, resmi Windows 7 ve Windows 8.1 lisansı olan kullanıcılar, bir yıl

Windows 10 Tüm Kullanıcılara Aynı Anda Ulaşmayacak Technopat

1413417.gif

Daha fazlası...

Geçmek için en az 1 ay bekleyeceğimden sıkıntı yok benim adıma, bazıları kızabilir tabi. :)

Ben uzun bir süre geçmeyeceğim. Şuan Windows 8.1 çok oturmuş ve iyi bir işletim sistemi. Windows 8 çıktığında çok sorun ve şikayet vardı. Fakat zamanla en iyi işletim sistemi oldu.

Microsoft tarafından yapılan bir açıklama, Windows 10’un tüm kullanıcılara aynı anda değil, kademeli olarak dağıtılacağını ortaya koydu. Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10, yaklaşık 9 aylık bir açık Beta testi süresinden sonra, bu ayın sonunda resmen piyasaya çıkacak. Şirketin daha önce yaptığı açıklamalar doğrultusunda, resmi Windows 7 ve Windows 8.1 lisansı olan kullanıcılar, bir yıl

Windows 10 Tüm Kullanıcılara Aynı Anda Ulaşmayacak Technopat

1413417.gif

Daha fazlası...
Directx 12 için Windows 10 şartmıydı ? Ekran kartım Asus R7 265

Eğer şart değilse 8.1 kullanmaya devam edebilirim. Düzgün ve sorunsuz bir işletim sistemi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı