Windows 10 Türkçe 21H2 x64

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güncelleme:

Release Preview kanalına gelen 21H2 sürümünün ISO dosyası.

İlgili dosya https://uupdump.net/ üzerinden alınmıştır. ISO dosyasını oluşturmak için "create download package" butonuna basarak indirdiğiniz CMD dosyasını masaüstünde oluşturduğunuz bir klasöre kopyalayın ve yönetici olarak çalıştırın. CMD, ISO dosyası için gerekli dosyaları indirmeye başlayacak ve indirme tamamlandığında yine bulunduğu klasörde ISO dosyasını oluşturacak.

Eğer bulunduğu klasörde CMD'yi çalıştırdığınızda hata veriyorsa, Windows kullanıcı adınızda boşluk veya Türkçe karakter bulunmadığından emin olun. Diskinizin D gibi farklı bir bölümü varsa direkt oraya atıp CMD'yi çalıştırın.

Adsız.png

Son düzenleme:
Tam olarak bilgi sahibi olmadığım için soruyorum, Windows Insider'a katılıp kullandığımız sürümden farklı sürümler mi bunlar?

Elinize sağlık bu arada =)

Tam olarak bilgi sahibi olmadığım için soruyorum, Windows Insider'a katılıp kullandığımız sürümden farklı sürümler mi bunlar?

Elinize sağlık bu arada =)
Insider hizmetine katılmadan kullanıyorsunuz. Tek farkı bu.

Son düzenleme:
Hocam her yerin sizin gibi moderatöre ihtiyacı var, herkese ulaşıyorsunuz helal olsun. Bu arada dosyayı indirirken özel bir nedenden dolayı ara ara CMD'yi kapatmak zorundayım. Yeniden açtığımda kaldığı yerden devam ediyor ama sorun olmaz değil mi?

Hocam her yerin sizin gibi moderatöre ihtiyacı var herkese ulaşıyorsunuz helal olsun. Bu arada dosyayı indirirken özel bir nedenden dolayı ara ara CMD'yi kapatmak zorundayım. Yeniden açtığımda kaldığı yerden devam ediyor ama sorun olmaz değil mi?
Eğer kaldığı yerden devam ediyorsa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Hiç öyle denemedim ama hata vermiyorsa problem yoktur sanırım.

Eğer kaldığı yerden devam ediyorsa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Hiç öyle denemedim ama hata vermiyorsa problem yoktur sanırım.

Hocam derslerim vardı indiremedim. 3.86 GB oldu. Kaç GB bu, ona göre başlatacağım.

Hocam derslerim vardı indiremedim. 3.86 GB oldu. Kaç GB bu, ona göre başlatacağım.
16 dakikada dosyaları indirdi. (5.9-6.0 MB/s ile):
İndirmeİşlemi.png

Sonrasında dönüştürmeye başladı:
Dönüştürme1.png

Yaklaşık 25 dakika ISO dosyasını elde etme süresi denebilir. (Benim internet hızımla)
ISO'yu oluşturunca CMD dosyasının olduğu klasöre yolluyor zaten.

İnen dosyaların boyutu da:
İnenUUP.png

Eki Görüntüle 971138

Eki Görüntüle 971136
Yaklaşık 25 dakika ISO dosyasını elde etme süresi denebilir. (benim internet hızımla)

Eki Görüntüle 971144

Hocam bitti. Kuruluma başlıyorum. Bismillahirrahmanirrahim.

Eki Görüntüle 971138

Eki Görüntüle 971136
Yaklaşık 25 dakika ISO dosyasını elde etme süresi denebilir. (benim internet hızımla)

Eki Görüntüle 971144

Hocam 5 dk'dır aynı yerde, acaba sorun mu var? (birleştirme kısmı). Dosya boyutu 5.07 GB.
Pardon, tamam hocam ilerliyormuş.
Hocam comitting diyor ve bir adres vermiş. Ne yapacağım?

Hocam bitti. Kuruluma başlıyorum. Bismillahirrahmanirrahim.

Hocam 5 dk'dır aynı yerde, acaba sorun mu var? (birleştirme kısmı). Dosya boyutu 5.07 GB.
Pardon, tamam hocam ilerliyormuş.
Hocam comitting diyor ve bir adres vermiş. Ne yapacağım?
Hangi adres, ekran görüntüsü vb. yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı