Windows 10 ucuz keyler anlaşılır mı?

RimuruTempest

Femtopat
Daha fazla  
Ben Windows 10'u Microsoft'tan almak yerine ucuz key alsam bunu başkası anlayabilir mi? Pahalı olan keyle arasındaki fark nedir? Windows ile gelen laptoplar da ucuza alınmış bir key olabilir mi?

Son düzenleme:
Ben Windows 10'u Microsoft'tan almak yerine ucuz key alsam bunu başkası anlayabilir mi? Pahalı olan keyle arasındaki fark nedir? Windows ile gelen laptoplar da ucuza alınmış bir key olabilir mi?
Eptt den alabilirsin ben aldım kullanıyorum
Windows yüklü gelen laptoplarda key ankarta kaydedilir ve format atsanız dahi tekrar Windows yüklemenizde key otomatik etkinleşir. Diğer ucuz keyler formattan sonra silinir.
Bazıları microsoft hesabına bağlanıyor otomatik hesabını girdiğin an geliyor geri

Ben 4 yıldır falan ucuz key kullanıyorum tabii format atınca değiştirmek gerekiyor ama yine de daha ucuza geliyor.

Bir şirket bunun ucuz key olduğunu anlayabilir mi peki? yani format atınca gitmesinde sorun yok ama şirketim Windowsun lisanslı olmasını istiyor. Gerekirse microsofttan alacağım ama microsoftta nerden alabilirim onu da bulamadım eğer anlaşılmıyorsa asgari ücretin yarısını vermeye de gerek yok.

Bir şirket bunun ucuz key olduğunu anlayabilir mi peki? yani format atınca gitmesinde sorun yok ama şirketim Windowsun lisanslı olmasını istiyor. Gerekirse microsofttan alacağım ama microsoftta nerden alabilirim onu da bulamadım eğer anlaşılmıyorsa asgari ücretin yarısını vermeye de gerek yok.
Anlamaz ben de normal gözüküyor

Kendi sitesinde satılıyor fakat çok pahalı 1000tl filan yanlış hatırlamıyorsam

Geri
Yukarı