Windows 10 UEFI Kurulumu

rewindoq

Centipat
Yeni laptop (FreeDOS) ve USB aldım. Microsoft sitesinde USB'ye atmak için bir araç falan yükletti bana buradan kuruluyor sanırım. İnternette Rufus falan görüyorum onu da indirip işlem yapmam gerekli mi yoksa direkt Windows uygulamasından oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus meselesini anlayamadım. "Kurulum için Rufus gerekli mi yoksa direkt Windows'tan kurabiliyor muyuz?" diye mi soruyorsunuz?

Ben Rufus kullanmanızı öneririm. Rehbere aşağıdan erişebilirsiniz:

Rufus meselesini anlayamadım. "Kurulum için Rufus gerekli mi yoksa direkt Windows'tan kurabiliyor muyuz?" diye mi soruyorsunuz?

Ben Rufus kullanmanızı öneririm. Rehbere aşağıdan erişebilirsiniz:

Yani sanırım rufus uygulaması bir alternatif gibi geldi bana pek bilmediğim için.Windows'un 'Media Creation Tool' adından bir uygulaması var tam olarak aynı görevi mi görüyor diye merak etmiştim.Verdiğiniz linkten rufus üzerinden hallettim teşekkürler.

Yani sanırım rufus uygulaması bir alternatif gibi geldi bana pek bilmediğim için.Windows'un 'Media Creation Tool' adından bir uygulaması var tam olarak aynı görevi mi görüyor diye merak etmiştim.

Media Creation Tool ile isterseniz bilgisayarınıza iso dosyası olarak indirebilir, dilerseniz; iso ile uğraşmadan, direkt usb üzerinden Flash Bellek'e yazdırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı