Windows 10 ürün anahtarı nereden alınabilir?

ltcolbaron41

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Windows 10 işletim sistemi ürün anahtarı nasıl elde edebilirim? Satan siteler var çok cüzi fiyatlara güvenilir mi bilemedim. Anlayan bir arkadaş yol gosterirse sevinirim.

Hepsiburada, trendyol gibi yerlerden alabilirsin. Satın aldıktan sonra kayıtlı mail adresine key'i gönderiyorlar. Bir sorun olursa iletişime geçtiğinde yardımcı olurlar.

Sağlam lisans veya jet lisans.

İkisi arasındaki fark nedir arkadaşlar açıklayabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20240412_224447.jpg
    IMG_20240412_224447.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 18
İkisi arasındaki fark nedir arkadaşlar açıklayabilir misiniz?

Birisi OEM key. Yani bir kere aktifleştimi bir başka cihazda aktifleşmez. Diğeri büyük ihtimalle Retail keydir. Keyi kaldırıp başka cihazda tekrar kullanırsın.

Birisi OEM key. Yani bir kere aktifleştimi bir başka cihazda aktifleşmez. Format attığınızda key de gider. Diğeri büyük ihtimalle Retail keydir. Formattan önce keyi kaldırırsın ve formattan sonra tekrar kullanırsın. Veya yeni bilgisayar alınca öncekinden kaldırır yeni bilgisayarı etkinleştirirsin.
Doğru ancak OEM keyler anakarta gömüldüğü için sifirlasanda gitmez ama retail daha mantıklı

Doğru ancak OEM keyler anakarta gömüldüğü için sifirlasanda gitmez ama Retail daha mantıklı

Teşekkürler hocam

Arkadaşlar key etkinleştirmeden Windows 10'u Windows 11'e yükseltebilir miyim? Sizce hangi işletim sistemi daha stabil? Almışken Windows 11 key mi alsam acaba diye soruyorum da.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam

Arkadaşlar key etkinleştirmeden Windows 10'u Windows 11'e yükseltebilir miyim? Sizce hangi işletim sistemi daha stabil? Almışken Windows 11 key mi alsam acaba diye soruyorum da.
Orjinal lisanlarda gitmiyordu ancak bundan pek emin değilim siz yinede Windows 11 kuracaksınız Windows 11 için key almaniz daha iyi olur

Geri
Yukarı