Windows 10 ürün kimliği yanlışlıkla paylaşılırsa ne olur?

redd07

Decapat
Merhabalar, bir Facebook grubuna işletim sistemimle ilgili bir şey sormak istiyordum. Ekran görüntüsü aldığım sayfada Windows anahtarım yani ürün kimliğim gözükmüş. 5 dakika falan geçtikten sonra fark edebildim. Ürün kimliğimi almış olanlar herhangi bir işlem yapabilirler mi kötüye kullanım şeklinde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer orijinal ise kullandığınızda anahtarınız, anakartınız ve Microsoft hesabınız ile ilişkilendirilir. Bu sadece Windows 10 için geçerlidir. Yani tek bilgisayar için etkinleştirilebilir.
Windows kimliği alınmış yanı Windows Key'iniz çalınmış 1 tane Key 60 400 TL arası.

Ürün orijinal ve sürümü Windows 10 ise o anahtar anakart ile ilişkilendirilir. Asla ve asla başka bir bilgisayarda etkinleştirilemez.

Eğer orijinal ise kullandığınızda anahtarınız, anakartınız ve Microsoft hesabınız ile ilişkilendirilir. Bu sadece Windows 10 için geçerlidir. Yani tek bilgisayar için etkinleştirilebilir.

Ürün orijinal ve sürümü Windows 10 ise o anahtar anakart ile ilişkilendirilir. Asla ve asla başka bir bilgisayarda etkinleştirilemez.
Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı