Windows 10 UNEXCEPTED_STORE_EXCEPTION ve CRITICAL_PROCESS_DIDED

dogukanAcar

Hectopat
Daha fazla  
Bu aralar sık sık mavi ekran ve hatalar alıyorum işte o illallah ettiren hatalar, ( sırasıyla )

Arada sırada bunu alırdım son 1 haftada zıvanadan çıktı - UNEXCEPTED_STORE_EXCEPTION
Bıktım, ve format attım. Hatalar dururmu gömdi bi tane kafa - CRITICAL_PROCESS_DIDED
İşte maraton koşusu gibi ardı ardına mavi ekranlar gelsin. ;

Başlayalım,
son hatadan sonra pc kendini resetledi ve debeleşti lenovo ekranında kaldı bir süre bende kapattım, sonra tekrar başlattım ve bu sefer INACCESEBLE_BOOT_DEVICE gibisinden bir hata aldım, tekrar resetlendi ve yine mavi ekran verdi açılır açılmaz ama çok hızlı geçti mesajı göremedim, yeniden başladı ve 3 adet bip sesi geldi seri bir şekilde öyle kaldı. Kapattım açtım : bu sefer Disk hataları onarılıyor dedi ve 10-15dakika böyle debelendi ve sonuç : mavi ekran. Holey!. Herneyse tekrar resetledi ve otomatik onarım başlatılıyor dedi, fakat beceremedi, sistem geri yükleme onayı çıktı bende başla dedim ve başardı! Yaptı. Ve bilgisayarım açıldı. Şuan laptopdan yazıyorum. Donanımsal sıkıntımı var acaba ?
Düşme vs. olmadı, 6 ay önce aldım daha yeni, ama toplasanız 1 hafta kapalı kalmamıştır. ( Evet aldığım günden beri gece gündüz açık ) Isınma ? Hayır oyun oynarken felan ısınmaz şuan soğuk arkada sanırım disk işlemi var sshdnin olduğu taraf acık sıcak neyse, ve bu arada win10'a geçtikten sonra olmaya başladı bu hatalar marka lenovo.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ted Kaczynski @Enes3078.
Ayrıca

Geri
Yukarı