Windows 10 Update "Bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin" hatası

gRaben12

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM Hyperx
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 9400 GT 4GB
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 CPUs)
Merhaba 1 - 2 ay önce Windows 10 son güncellemesini yaptım ve sonra bir daha Update gelmedi.
Ayarlarına girince ise "bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin" hatası ile karşılaştım.
Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update hizmetini, Windows Update medic hizmetini, Orchestrator Hizmeti'ni güncelleştir hizmetlerini açın.

Olmaz ise, Windows Update blocker kullanarak disable Windows Update deyin, daha sonra enable Windows Update deyin.

Bu rehberi yapın:

Sorun gidericilere gidin, Windows Update seçin. Sorun gidermeyi çalıştırın.

En son Windows 10 güncellemesini buradan manuel olarak indirin:

Dediğim hizmetleri açamazsanız, bana yazın. Regedit üzerinden açmaya çalışırız.

Windows Update hizmetini, Windows Update medic hizmetini, orchestrator Hizmeti'ni güncelleştir hizmetlerini açın.

Olmaz ise, Windows Update blocker kullanarak disable Windows Update deyin, daha sonra enable Windows Update deyin.

Bu rehberi yapın:

Windows Update hizmetini, Windows Update medic hizmetini, orchestrator Hizmeti'ni güncelleştir hizmetlerini açın.

Bu rehberi yapın:

Windows Update hizmetide yok Regedit'te açılmıyor ve Microsoft Store'de açılmıyor.
Windows Update sorun gidericisi bazı güvenlik ayarları değiştirilmiştir yazıyor. Ama Microsoft Store'de ise kilitli veya asılı uygulama diyor birden fazla hata oluşmaya başladı virüs de yok bilgisayarımda.

@gRaben12 Windows Update hizmeti yoksa bu rehberi yapın.

@gRaben12 Windows Update hizmeti yoksa bu rehberi yapın.

Teşekkür ederim ama kaç kere denedim bunları yeniden başlattım PC'yi ama olmuyor hiçbir türlü.

@gRaben12 Windows Update hizmetinin silinmesi çok tuhaf. Sistem geri yükleme ile eski tarihe dön, olmazsa tekrar Windows'u kurmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı