Windows 10 Update hizmeti arka planda çalışıyor

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi geceler. Son yaptığım Update ile Windows Update hizmeti arka planda 100 MB RAM ve 5 MB/s internet yiyor, hizmetlerden kapanmıyor. Daha önce hiç böyle olmadı bu ilk. Yardımcı olabilecek var mı?

Windows Update'yi tamamen mi kapatmak istiyorsunuz hocam?

Hocam daha önce Görev Yöneticisinden bu hizmetin adını bile görmedim bu son güncelleme ile arkadaş RAM kullanımında ilk sırada merak ediyorum kapanmıyor da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler ama tam kapatma yapmak çok mantıklı değil sağlıklı bir sistem için. Benim istediğim geçici yani eskiden olduğu gibi hizmetlerden Windows Update hizmetini kapatmak.

Hocam daha önce Görev Yöneticisinden bu hizmetin adını bile görmedim bu son güncelleme ile arkadaş RAM kullanımında ilk sırada merak ediyorum kapanmıyor da.
Windows Update RAM belleğinizi tüketebilir, bu normaldir. Size göre RAM bellek kullanımı fazla geliyorsa Update hizmetini kapatmanız mümkün.

Unutmayın, update hizmetlerini kapatmak her zaman için güvenlik riski oluşturur. Yine de bilgisayarımı dikkatli kullanıyorum diyorsanız rehber size göre.

Windows Update RAM belleğinizi tüketebilir, bu normaldir. Size göre RAM bellek kullanımı fazla geliyorsa Update hizmetini kapatmanız mümkün.

Unutmayın, Update hizmetlerini kapatmak her zaman için güvenlik riski oluşturur. Yine de bilgisayarımı dikkatli kullanıyorum diyorsanız rehber size göre.

Aynen biliyorum. Sanırım son yaptığım sistem güncelleme ile arka planda bir şeyler indiriyor sürekli Windows Update, geri dönüş için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı