Windows 10 USB Formatı ve Sürücüler

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Sayın sosyal size birkaç sorum olacak eksiksiz cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum hep istediğim cevaplar. 🥰

• 1.soru: Windows 10'da USB ile temiz ve sorunsuz format nasıl atabilirim? Kingston 120 GB SSD var elimde sağlam ve düzgün çalışıyor ve WDC 300 GB hard diskim var oda sorunsuz sadece oyunlarım için kullanıyorum içindekiler en fazla 20-30 GB yer kaplamıştır şuana kadar. Formattan sonra bilgisayarın görmediği diski geri getirmeyi biliyorum.

• 2.soru: Formattan sonra Visual C++, vcredist ve net Framework'un güncel son sürümlerini ve sürücülerimin en güncelini nereden bulabilirim? Anakartım: ASUS H61M PRO

• 3.soru: USB formatından önce sürücülerin yedeklerini almam gerekiyor mu gerekli olanları internet vs. Windows 10 otomatik yüklüyor mu?

Evet sayın sosyal sorularım bu kadardı umarım en kısa zamanda sorularıma cevap bulabilirim. 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
1.soru.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.soru. En son desteklenen Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir indirmeleri Windows için Microsoft .NET Framework 4.8 çevrimdışı yükleyici.

3.soru. Sürücülerinin yedeğini almanıza gerek yok. Sisteminiz çok eski değilse internette bulabilirsiniz. Windows 10'da zaten bunların çoğunu otomatik yüklüyor. Sadece ekran kartı sürücüsüne bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, bu rehber kurulum için çok iyi. Bizzat denedim.
Redist için buradan indirebilirsiniz.
DirectX için ise bu aracı kullanabilirsiniz.
Sürücüleri zaten kendisi kurar. Ekran kartı sürücüsü için sitesinden güncel olanı indirip kurun.

BIOS modu eski Rufus ile 8 GB flash belleğe yazdıracağım flash bellekte sorunsuz çalışıyordu.

Steam oyunlarımı ve LoL'ü nasıl yedekleyebilirim?

Geri
Yukarı