Windows 10 USB ile format attıktan sonra "biraz bekleyin" ekranında kalıyor

yung ati

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1 tb wd
Merhaba, benim bir sorunum var. Onu sormak istiyorum. PC'ye format attım Technopat'ta bulunan bir konu da var bu şekilde ben de anlatıldığı gibi yaptım her şeyi. Fakat PC biraz bekleyin ekranında takılı kalıyor. İki üç defa res attım PC'ye fakat aynı yerde kaldı yine. Nedeni hakkında fikri olan var mı veya bilgisi olan?

Evet hard diskim sıkıntılı o konuda sonunda düzelecekse bekleyeyim fakat 2-3 defa kapattım tekrar açtım PC'yi hep aynı yere geldi daha ileriye geçemedim
Yanlış hatırlamıyorsam o ekranda, PC yeniden başlatılırken lütfen kapatmayın yazıyor, biraz beklemekte fayda var. Eğer Bug'a girmiş olduğunu düşünüyorsan, BIOS'dan, safe mod, güvenli Mod'da açmayı dene belki düzelir.

Şimdi de siyah ekranda bekliyorum yazı kısmı geçti :D nasıl yapmalıyım?
Biraz bekleyin bence.
bekledim bir süre daha sonra siyah ekran oldu bir süre daha bekledim şimdi tekrardan biraz bekleyin yazıyor
Yanlış hatırlamıyorsam o ekranda, PC yeniden başlatılırken lütfen kapatmayın yazıyor, biraz beklemekte fayda var. Eğer Bug'a girmiş olduğunu düşünüyorsan, BIOS'dan, safe mod, güvenli Mod'da açmayı dene belki düzelir.
son mesajıma bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Şimdi de siyah ekranda bekliyorum yazı kısmı geçti :D nasıl yapmalıyım?

Bekledim bir süre daha sonra siyah ekran oldu bir süre daha bekledim şimdi tekrardan biraz bekleyin yazıyor.

Son mesajıma bakabilir misiniz?

Owww, sizin disk gerçekten çok yavaş. Ben o siyah biraz bekleyin yazısını SSD ile 10 kez yaşadım yani size 10 kez siyah olup biraz bekleyin yazması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı