Windows 10 USB ile format sırasında siyah ekranda kalıyor

Yaklaşık 1 haftadır her gece 4-5 saat boyunca deniyorum. Bir türlü çözüm bulamadım. Yılmak yok! Zafer direnenlerindir!

Şunu da söylemeden geçmeyeyim. Eski bir sistem kullandığını söylemişsin. Bende çok eski bir sistem kullanıyorum ve yaptığım hata ISO dosyasını USB belleğe UEFI olarak yazdırmak sanırım. Birde BIOS olarak yazdırmayı deneyeceğim.
Azimli uğraşan duvarı delermiş. Sonunda başardım. USB belleğe UEFI olarak yazdırdığım için olmuyormuş. BIOS olarak yazdır eminim senin de düzelecek. Yapman gereken işlem basit. Bilgisayarını yeniden başlattıktan sonra sürekli olarak F8 tuşuna bas. Gelen menüden USB belleğini seç. Siyah ekran tekrar gelecektir. Enter tuşuna bas. Windows logosu gözükecek ve bir süre sonra format ekranı gelecektir. Kolay gelsin şimdiden..

Dosya Ekleri

• 15690190654701846115304.jpg
    15690190654701846115304.jpg
    781 KB · Görüntüleme: 731
Son düzenleyen: Moderatör:
Azimli uğraşan duvarı delermiş. Sonunda başardım. USB belleğe UEFI olarak yazdırdığım için olmuyormuş. BIOS olarak yazdır eminim senin de düzelecek. Yapman gereken işlem basit. Bilgisayarını yeniden başlattıktan sonra sürekli olarak F8 tuşuna bas. Gelen menüden USB belleğini seç. Siyah ekran tekrar gelecektir. Enter tuşuna bas. Windows logosu gözükecek ve bir süre sonra format ekranı gelecektir. Kolay gelsin şimdiden..

Sayende çözdüm dostum çok teşekkürler :D Bu sorunu yaşayan ne çok insan varmış bu arada.

Sayende çözdüm dostum çok teşekkürler :D bu sorunu yaşayan ne çok insan varmış bu arada.

Nasıl yaptın ben de yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Anakartım MSI G41 P33 Combo 1 gündür bunla uğraşıyorum hala yapamadım sırasıyla anlatır mısın? Bilgisayarım Windows 7 şu an Rufus ile USB'ye yazdırıyorum MBR olarak yapıyorum olmuyor anakartım eski olduğundan UEFI sorun yaşıyorum nasıl BIOS üzerine yazabiliceğim

Nasıl yaptın ben de yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Anakartım MSI G41 P33 Combo 1 gündür bununla uğraşıyorum hala yapamadım sırasıyla anlatır mısın? Bilgisayarım Windows 7 şu an Rufus ile USB'ye yazdırıyorum MBR olarak yapıyorum olmuyor anakartım eski olduğundan UEFI sorun yaşıyorum nasıl BIOS üzerine yazabileceğim

Halettiniz mi nasıl yaptın? Bende de siyah ekranda kalıyor anakart eski MBR yaptım olmadı.

Bunun çözümünü bilen var mı sol üstte tire varken siyah ekranda kalıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben f8 e bastigimda menü gelmiyo nası yapıcam

Arkadaşlar ben de aynı sorunu yaşadım.ve mbrt kurduğum halde çözülmemişti. Çok çözüm aradım ve sonunda buldum. Meğersem siyah ekranda 30 dakika beklemek gerekiyormuş çünkü mprt olan anakart eskidir ve sata portu eski olduğu için bilgisayar çok yavaş oluyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı