Çözüldü Windows 10 USB'si nasıl boot edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tam tahmin ettiğim avard BIOS kullanıyorsunuz doğru yoldasınız ama görmüyor başla USB yerine takmayı denedinizmi.
Award değil, eski AMI kullanıyor.

Kullanıcı sorunu çözdüğü halde çözümü yazmadığı için olası çözümü yazıyorum:
  • Sistem eski olduğundan USB belleği Legacy/BIOS modda hazırlayacak Rufus içinden.
  • Boot etmek için de boot menüsünü kullanabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendisi eğer farklı bir yöntemle çözdü ise gelsin yazsın.
Bu problemi daha dün yaşadım, USB Configuration menüsünden USB aygıtının emulation'ununu değiştirerek çözmüştüm, USB Configuration ya da USB devices diye bir menü var mı ? Peripherals kısmında olabilir.

Tam tahmin ettiğim avard BIOS kullanıyorsunuz doğru yoldasınız ama görmüyor başla USB yerine takmayı denedinizmi.

Denedim.

Flash belleği boot etmiyor mu başka USB takacak yer yok mu?

Şu şekilde o yerde USB gözükmüyor sadece SATA: PM gözüküyor.

Evet var buldum.

Bu problemi daha dün yaşadım, USB Configuration menüsünden USB aygıtının emulation'ununu değiştirerek çözmüştüm, USB Configuration'ya da USB devices diye bir menü var mı? Peripherals kısmında olabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_20210914_214717.jpg
    IMG_20210914_214717.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Award değil, eski AMI kullanıyor.

Kullanıcı sorunu çözdüğü halde çözümü yazmadığı için olası çözümü yazıyorum:
  • Sistem eski olduğundan USB belleği Legacy/BIOS modda hazırlayacak Rufus içinden.
  • Boot etmek için de boot menüsünü kullanabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendisi eğer farklı bir yöntemle çözdü ise gelsin yazsın.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı