Windows 10 uygulama (.exe) dosyaları açılmıyor

gurkanyal

Kilopat
Selamlar. .exe dosyalarını açamıyorum. 1703, 1803 ve 1809 sürümlerini denedim. Hepsi de temiz kurulum yolu ile. Ancak hiçbir setup'u açamıyorum sadece Google Chrome kurabildim. Windows defender blokluyor diye düşündüm ancak ESET NOD32 deneme sürümünü kurdum nafile. Ne yapmalıyım ?

Temiz kurulum ile kurduğunda exe açamıyorsan virüs vardır. Virüs yok ise temiz kurulum yapamıyorsundur. Eset tavsiye etmiyorum.
Hocam eset'den önce de açılmyordu. ISO MSDN ve OEM Home Single Language lisansım üzerine kurulu. EXE dosyaları açmaya çalıştığımda işlem yapıyor ama tepki vermiyor.

Bir sıkıntı yok gibi gözüküyor.
Capture.PNG

Steam gibi uygulamaları kurabiliyorum ama hala java ve spotify kuramadım. Uygulamadan uygulamaya değişiyor.
Hala çözülmedi. Sadece Windows 8.1 sorun çıkarmadı o da çok eski bir sistem. Yardımlarınıı bekliyorum...

Son düzenleme:
Delireceğim artık. 8.1'e düşürdüm ama spotify kuramıyorum...
Sorunu çözdüm :D Aslında çok komik geldi. Kullanıcı hesabımda Türkçe karakterler bulunuyordu. İngilizce karakterler bulununca bir sıkıntı olmadı

Son düzenleme:
Delireceğim artık. 8.1'e düşürdüm ama spotify kuramıyorum...
Sorunu çözdüm :D Aslında çok komik geldi. Kullanıcı hesabımda Türkçe karakterler bulunuyordu. İngilizce karakterler bulununca bir sıkıntı olmadı
hocam kullanıcı adını nasıl değiştirdiniz ben değiştirdim fakat c de users klasöründeki türkçe karakterler değişmiyor yardımcı olun lütfen

Geri
Yukarı