Windows 10 Uyku Modunda Kapanıyor

AATROX28

Hectopat
Daha fazla  
Dayımın bilgisayar uyku moduna alınca ekran kapanıyor, klavye çalışıyor, ekran kartının fanı dönüyor ve herhangi bir tuşa basınca ekran geliyor. Benimki ise uyku moduna giriyor, ekran gidiyor, klavyenın LED'leri gidiyor, klavyeyi hiçbir türlü algılamıyor, ekran kartını fanı duruyor, HDD kapanıyor.
Youtube'u çok dolaştım ama hiçbiri benim sorunumla alakalı değil. Lütfen yardım eder misiniz?
Ve uyku modundan sonra bilgisayarın açılması 1 dk 20 sn sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun Çözüldü: Windows 10 pro kurduğum yeni bir notebookta bende aynı sorunla karşılaştım uykuya alıyorum uykuda ışığı yanıp sönüyor uykuda gibi ama bir tuşa bastığımda pc uyanmak yerine yeniden başlıyordu birçok yerde okuduğum çözümlerin hiçbiri maalesef çözüm olmadı uyku modunun ekran kartıyla bağlantılı olduğunu fark ettim notebook Acer olduğu için Acer'ın sitesindeki ekran kartı driverının sorunlu olduğunu fark ettim bu yüzden grafik kartı Amd olduğu için Amd'nin sitesinden Auto-Detect and Install (Otomatik Algıla ve Kur) dosyasını indirip oradan temiz bir kurulum yaptım ve sorun çözüldü. Umarım birilerine faydası olur.

Geri
Yukarı