Windows 10 ve 11 oyun performansı farklı mıdır?

Sistemden sisteme değişiyor. İndirip deneyin derim, ben 2 kere Windows 11'e sıfır kurulum yaptım ikisinde de vasat bir sonuç aldım. Bazılarına göre daha da iyi yani kararsız bir işletim sistemi daha yapılamamış becerilememiş bir işletim sistemi. Denemekten başka bir çareniz yok.

Sistemden sisteme değişiyor. İndirip deneyin derim, ben 2 kere Windows 11'e sıfır kurulum yaptım ikisinde de vasat bir sonuç aldım. Bazılarına göre daha da iyi yani kararsız bir işletim sistemi daha yapılamamış becerilememiş bir işletim sistemi. Denemekten başka bir çareniz yok.
Hocam bence süre vermek lazım ileriki zamanlarda daha güzel olacağını düşünüyorum. Bu yüzden sistem kararlılığı için Windows 10 a geri düştüm.

Gözle görülür bir fark yok. 11'de birkaç FPS daha fazla aldım ben sadece.

Tam da bu sebepten ötürü Microsoft'un Windows 11'i çok yanlış zamanda piyasa sürdüğünü düşünüyorum. Windows 10 yerine tercih edilmesini gerektirecek yeni bir iş yok ortada henüz.

Edit: Bill Gates tehdit ediliyor olabilir mi?

Hocam bence süre vermek lazım ileriki zamanlarda daha güzel olacağını düşünüyorum. Bu yüzden sistem kararlılığı için Windows 10 a geri düştüm.
Süre verme işini biz değil Microsoft yapmalıydı. Böyle kararsız işletim sistemleri yayınlayarak kendi itibarını zedeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı