Windows 10 ve LoL için 250 GB SSD Yeterli mi?

Gorkem Efe Bey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yeni bilgisayar alacağım. İçinde tabii ki SSD de olacak. İçine Win 10 Pro (OEM key) ile kurulum yapacağım, yanına da League of Legends kurmak istiyorum. FPS artışı olmadığını biliyorum sadece oyuna hızlı girmek istiyorum. 250 GB 970 Samsung Evo yeter mi? League of Legends güncellemeleri SSD'yi kötü etkiler mi?
Cevaplarınızı bekliyorum ^^

Merhabalar, ben yeni bilgisayar alacağım. İçinde tabii ki SSD de olacak. İçine Win 10 Pro (OEM key) ile kurulum yapacağım, yanına da League of Legends kurmak istiyorum. FPS artışı olmadığını biliyorum sadece oyuna hızlı girmek istiyorum. 250 GB 970 Samsung Evo yeter mi? League of Legends güncellemeleri SSD'yi kötü etkiler mi?
Cevaplarınızı bekliyorum ^^
League Of Legends dediğin oyun 30 GB yok bile. Windows için de 100 GB diyelim. İkisine de ay başı 1 GB güncelleme gelse 2 sene kadar kullanırsın.

Kendi bilgisayarımda CS:GO ve Fortnite'ı SSD'den oynuyorum. 140 GB boş alanım var. Ki Fortnite tek başına 35 GB yer kaplıyor. Endişelenmenize gerek yok.

League of Legends için 15-20 GB, Windows 10 için de 30 GB'lık bir boyutu ele alırsak sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı