Windows 10 ve Windows 11 lisansı format sonrası geçerli mi?

Kilicaslan88

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 kullanıcısıydım dün 11'e yükselttim. Temiz kurulum yapmak istiyorum ama lisansım geçerli olur mu? Lisans kısmını boş mu bırakmalıyım yoksa eski lisans anahtarını mı girmeliyim?(lisansı uygun fiyata satılan sitelerden almıştım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Windows 10 kullanıcısıydım dün 11'e yükselttim. Temiz kurulum yapmak istiyorum ama lisansım geçerli olur mu? Lisans kısmını boş mu bırakmalıyım yoksa eski lisans anahtarını mı girmeliyim?(lisansı uygun fiyata satılan sitelerden almıştım)

Windows 11 Pro kullanıyordum, kod ile etkinleştirmiştim. Sonra temiz kurulum ile Windows 10 Pro'ya geçiş yaptım, kodu tekrar sorunsuz aktif edebilmiştim.(format ekranında lisansı kabul etmiyor, lisansım yok deyip kurulumu yapabilirsiniz. Bende kurulum bitince ayarlardan kodu kabul etmişti.)

Son düzenleme:

Ayarlardan sıfırlarsan gitmiyor orası kesin aldığım laptop da bir emülatör yüzünden sıfırlamak zorunda kaldım USB'den format atıp riske atmak istemedim ayarlardan yapabilirsin.

Geri
Yukarı