Windows 10 "Video Scheduler İnternal Error" Mavi Ekran Hatası

drbeat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Ailesi.

Laptopa format attım bu hatayı aldım. Üzerine 4 kere daha format attım düzeltemedim. İnternette ne kadar yöntem varsa denedim ama bir sonuca varamadım, düzelmedi. Hala hatayı alıyorum. Son care olarak sizden yardımlarınızı bekliyorum. Minidump gönderiyorum. Bir bakın lütfen. Şimdiden teşekkürler.

minidump.rar
İşletim sistemini windows 7 yapsam degisen birsey olur mu

Son düzenleme:
Herşeyi yaptım sadece BIOS güncelleme kaldı benim tahminimce BIOS sebep oluyor bu soruna BIOS güncellemeyi bilmiyorum BIOS versiyonum acer ürün destek bölümündeki driverlerda 2.28 ama emin degilim acerin en son versiyonu oraya koyduguna cünkü herseyi denedim bi BIOS güncellemek kaldı ki bu sorundan müzdarip olan bir cok kisi sorununu bu sekilde halletmis bende Legacy BIOS kullanıyordum UEFİ kurulumu yaptım yine aynı sorunu alıyorum lütfen yardım edin laptopa bir sey olursa hic sorun degil zaten bu sorunu ortadan kaldıramazsam atıcam cok sıkıldım lütfen yardım edin.

Pek bilgisayardan fazla anlamıyorum o nedenle gerekebilecegini düsündügüm bütün bilgileri gönderiyorum.

System Information
------------------
Operating System: WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL VL 64-bit (6.3, Build 9600) (9600.winblue_r9.150322-1500)
System Manufacturer: Acer
System Model: Aspire V3-771
BIOS: V2.28
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8074MB RAM
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.03.9600.17415 64bit Unicode

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı