Windows 10 vs Windows 11

Merhaba arkadaşlar, sistemim için hangisinin uygun olduğuna henüz karar vermedim. Yardımınıza ihtiyacım var.
  • Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz
  • NVIDIA RTX2060 6 GB GDDR6 192-BIT Refresh
  • 32 GB (2x16 GB) DDR4 2933MHz
  • 256 GB Samsung PM991 M.2 SSD
  • 1TB SSD.
Sistemim iki türlü olacak, oyun odaklı ve çalışma odaklı, bana öneriniz ne olurdu?
11'i gönül rahatlığıyla çakabilirsin.

Ssd olunca sistem aa dur ssd ömrü uzun olsun az veri cukkalayayım demiyordur herhal. Sadece işlem daha hızlı gerçekleşir o kadar.
Evet zaten ben de onu kastediyordum. @408157 arkadaşımız mesajına bakabilirsin.

Ssd olunca sistem aa dur ssd ömrü uzun olsun az veri cukkalayayım demiyordur herhal. Sadece işlem daha hızlı gerçekleşir o kadar.
LSTC ile Lite'nin hiç farkı yok.

Evet zaten ben de onu kastediyordum. @408157 arkadaşımız mesajına bakabilirsin.

Primenin mesajını nerden bulacağım ki? Ayrıca lite dediğin 3. şahıslar tarafından oluşturulan iso değil mi? Ltsb-ltsc çok daha güvenilir seçim olur zaten illegal bir tarafı yok.

Primenin mesajını nerden bulacağım ki? Ayrıca lite dediğin 3. şahıslar tarafından oluşturulan iso değil mi? Ltsb çok daha güvenilir seçim olur zaten illegal bir tarafı yok.
Prime777'nin mesajı konuda. Sizin ilk mesajına yanıt.

Primenin mesajını nerden bulacağım ki? Ayrıca lite dediğin 3. şahıslar tarafından oluşturulan iso değil mi? Ltsb-ltsc çok daha güvenilir seçim olur zaten illegal bir tarafı yok.
Tek farkı yapımcılar.

Tek farkı yapımcılar.

Prime777'nin mesajı konuda. Sizin ilk mesajına yanıt.

Tek farkı yapımcılar.

Tek farkı yapımcılar.
Yapımcı Microsoft çalışanı değil de bilgisayarcı Mahmut mu acaba? Prime regedit ve görev zamanlayıcıdan bahsetmiş ama ben ntlite ile rehberlere bakarak 2 kez iso düzenlemiştim gene de ram kullanımı standart versiyon ile aynı oluyor hiçbir fark görmemiştim.
Sürücü sorununu aşmak için 2021 ltsc belki iş görüyordur ayrıca nvidia zananla eski serilerin performansını düşürüyor diye biliyorum. 2016 ltsb bile genişletilmiş destek almaya devam edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı