Windows 10 vs Windows 11

Daha fazla  
Arkadaşlar sizce? Windows 10'un 2025 yılında desteği kesilecekmiş o yüzden Windows 11'e geçsem mi diye düşünüyorum ama oyun desteği fazla değil ve gereksinimleri yüksek. Bilgisayarım gereksinimleri karşılıyor bu arada. Geçsem mi yoksa geçmesem mi diye düşünüyorum. Windows 11 kullananlar varsa yazabilir mi? Nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif kullanımda değilim ancak iki OS'i de denemiştim, şahsen Windows 10'u kullanışlılık açısından tercih ederim ancak estetik olarak Windows 11 daha iyi. Performans olarak bence bir fark yoktu yeterli bir sistemle kullandıktan sonra.

Windows 11 güzel görünüyor fakat ben kullanırken boş ekrande bile 6 GB RAM tüketiyordu o yüzden Windows 10.

Dostum ben şu an hem Windows 11 hem Windows 10 olarak iki bilgisayar kullanıyorum. Windows 11'li bilgisayarımda da eskiden Windows 10 vardı. Açıkçası ben bug gördüğümü hatırlamıyorum Windows 11 de. Zaten bende yeni geçtim. Arayüz falan gayet hoş Windows 11 daha modern. Performans açısından bir kayıp görmedim ama güncellikten dolayı galiba Windows 11 bir tık daha iyi.

Arkadaşlar sizce? Windows 10'un 2025 yılında desteği kesilecekmiş o yüzden Windows 11'e geçsem mi diye düşünüyorum ama oyun desteği fazla değil ve gereksinimleri yüksek. Bilgisayarım gereksinimleri karşılıyor bu arada. Geçsem mi yoksa geçmesem mi diye düşünüyorum. Windows 11 kullananlar varsa yazabilir mi? Nasıl?

Çok iyi bir lapotpum VA rimzamda zaten yazıyor Windows 11 kurdurttular memnun muyum evet sayılır ama Windows 10 eminim ki daha iyi 2025'e kadar 10 kullanın 10'a düşüreceğim zaten alışamıyosun benim 10 deneyimim sürekli yok ma biliyorum 11 kullanmak bildiğiniz kullanmayı bilen kursun gibisinden bir sistem 10'a alışıp 11 geçilmedi sistemim eskisi çok kötüydü 10 1607 de bile sıkıntı çıkıyordu 7 8.1 kullandım hep 10 kurun he ama 4090 4080'iniz varsa 11 kurun driver sıkıntılı onlarda 10'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı