Windows 10 vs Windows 7

CaganBaturr2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda 4 GB RAM bulunmakta ve Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum fakat bilgisayarı açtığımda arkadaş hiçbir şey açık değilken %60 oranında RAM kullanıyor ve genelde oynadığım oyunlarda sıkıntı çıkıyor. Drop yiyorum. Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum ama karasız kaldım. Sizce performans düşer mi? Oyunlarda optimizasyon bakımından tam olarak emin değilim.

Windows 8.1'e geçin içiniz rahat değilse.

Bir tık rahatlarsınız fakat yine de günümüz için 4 GB RAM oyun bakımından fazlasıyla yetersiz bir miktar.

Ağır oyunlar oynamıyorum Valorant'da sıkıntı çekmiyorum ama yine de arkada Discord açtığımda bu sefer drop yiyorum Discord açık dropsuz bir şekilde oynamak istiyorum tek derdim bu şu anlık.

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda 4 GB RAM bulunmakta ve Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum fakat bilgisayarı açtığımda arkadaş hiçbir şey açık değilken %60 oranında RAM kullanıyor ve genelde oynadığım oyunlarda sıkıntı çıkıyor. Drop yiyorum. Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum ama karasız kaldım. Sizce performans düşer mi? Oyunlarda optimizasyon bakımından tam olarak emin değilim.

Windows 7'ye geçmeyin Windows 8.1'e geçin fakat bende de 4 GB RAM + HDD var ben bir performans düşüşü yaşamadım hocam kullanım seviyesi de %30 civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı