Windows 10 vs Windows 8.1

Konu Windows 10 ve 8.1'in karşılaştırılması. Linux istese söylerdi adam.

Siz hani Windows 8.1 çok hızlı demişsiniz ya işte bunun hızı çok daha yüksek ama hiçbir şeye yaramıyor bu konuda aynı mesela Windows 10 da birçok güzel özellik var arayüzü de 8.1'den iyi Microsoft Store da çoğu şeyin sistem gereksinimi en az Windows 10.

Siz hani Windows 8.1 çok hızlı demişsiniz ya işte bunun hızı çok daha yüksek ama hiçbir şeye yaramıyor bu konuda aynı mesela Windows 10 da birçok güzel özellik var arayüzü de 8.1'den iyi Microsoft Store da çoğu şeyin sistem gereksinimi en az Windows 10.

Windows 10 hangi konuda 8.1'in ilerisinde ki?
Sistemde DX12 yok bunu kullanamaz.
Windows kullanıcılarının %70i mağazadan hiçbir şey indirmiyor. Arayüz de gayet iyi.
Windows 10 kullanıp işkence çekmeye ne gerek var?

Windows kullanıcılarının %70i mağazadan hiçbir şey indirmiyor. Arayüz de gayet iyi.

Ben Microsoft haber, WhatsApp desktop, ınstagam, Microsoft To Do, windbg Preview indirdim ve 21H1 ve 21H2 de Android uygulamalarının Microsoft Store'dan yüklenebileceği düşünülüyor.

Windows 8.1 hangi konuda 8.1'in ilerisinde ki?
Sistemde DX12 yok bunu kullanamaz.
Haklısınız. Kendi bilgisayarımda Windows 10 Home kullanıyorum. 10.nesil işlemciler Windows 8.1 destekleseydi kesinlikle Windows 8.1 kullanırdım. Zaten oyun oynamıyorum. DX12 ile işim yok. Mağaza zaten leş. Windows 8.1 gerçekten çok hafif fakat MetroUI sebebiyle çok tutmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı