Windows 10 vs Windows 8.1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FexLevia

Kilopat
GTA 5'te dokular nedeni ile geçmek istemiyorum ama kendine çekiyor beni yazın hangi işletim sistemine geçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 x64 Home kurun. Windows 10'a alışırsanız emin olun başka işletim sistemine bakmazsınız. 1703 sürüm gerçekten muazzam.

GTA V'de Dokular yüklenmiyor bunun bir çözümü var mıdır? Windows 10 için.

Windows 10 daha güncel, stabil ve gelişmiş özelliklere sahip. Windows 10'a geçmeni öneririm.

Yükseltmemi yapayım yoksa temizmi kurayım oyunlarımı diğer diske attım.

Yükseltmemi yapayım yoksa temizmi kurayım oyunlarımı diğer diske attım
Yükseltme yoluyla yükleme. Yükseltme yoluyla yüklersen asla işletim sisteminden verim alamazsın. Temiz kurulum gibi çok önemli.

Temiz kurulum yap, özenli şekilde kullanırsan kolay kolay tekrar kurulum yapmazsın.

Windows 7 ye geçiyorum GTA 5 olmasa geçmem ama geçmek zorundayım. Windows 7 eski bir işletim sistemi GTX 1060 alana kadar windows 7 ile devam ediceğim konuya destek verdiğiniz için teşekkürler.

Fikrimi değiştirdim Windows 10'a geçiceğim yeni ve güncel her zaman daha iyidir windows 10 home mu kurayım yoksa windows 10 pro mu ? Oyun oyniyacağım hangisi daha uygun olur?

Windows 7 ye geçiyorum gta 5 olmasa geçmem ama geçmek zorundayım windows 7 eski bir işletim sistemi GTX 1060 alana kadar windows 7 ile devam ediceğim konuya destek verdiğiniz için teşekkürler.

Fikrimi değiştirdim windows 10 a geçiceğim yeni ve güncel her zaman daha iyidir windows 10 home mu kurayım yoksa windows 10 pro mu oyun oyniyacağım hangisi daha uygun olur
Windows 10 x64 Home kur. Pro sürümünün hiçbir özelliğini nasılsa kullanmayacaksın. Home daha stabil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı