Çözüldü Windows 10 Wi-Fi bağlanırken devre dışı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efekan78

Hectopat
RAM
8
Öncelikle merhaba PC'ye format attıktan sonra bilgisayarım hiçbir şekilde Wi-Fi görmedi ben de bunun üzerine Wi-Fi sürücüsünü güncelledim. Güncelledikten sonra Wi-Fi ağlarını gösterdi ama şimdi de ağa bağlanmaya çalıştıktan sonra bağlı değil hiçbir bağlantı yok hatası alıyorum. Sonra bu ağa bağlanılmadı diyor. Nasıl düzelteceğim?

Çözüm
Telefonunuzu kablo yoluyla bilgisayara bağlayın. Telefon ayarlarından USB internet paylaşımını açın. Telefonu varsa wifi ile modeme, yoksa mobil veriye bağlayın (mobil veri ücretlendirme yapabilir)

Driver Booster indirip kurun. Taratın. Güncelleme yapın.
veya,
Aygıt Yöneticisi'nden Wifi kartını bulup aygıt kimliğini DevID Info sitesinde aratıp zip formatında indirip kurun.
Telefonunuzu kablo yoluyla bilgisayara bağlayın. Telefon ayarlarından USB internet paylaşımını açın. Telefonu varsa wifi ile modeme, yoksa mobil veriye bağlayın (mobil veri ücretlendirme yapabilir)

Driver Booster indirip kurun. Taratın. Güncelleme yapın.
veya,
Aygıt Yöneticisi'nden Wifi kartını bulup aygıt kimliğini DevID Info sitesinde aratıp zip formatında indirip kurun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı