Windows 10 Wifi Sınırlı Olması ve Bilgisayar Açıldığında Şifre İstemesi

Emre Okudan

Hectopat
Daha fazla  
Merbaha. Ben Windows 10 Home Single kullanıyorum, 15 gün önce format attım dün gece oyun oynarken Wifi gitti bilgisayardan baktım Wifi simgesi gitmiş. Wifi açılmıyor, sorun gider yaptım olmadı sonra Ctrl Alt Del yaptım sağ alttaki Wifi simgesine basınca oldu ama sınırlı diyor. Bir de her bilgisayarı açtığımda şifreyi istiyor. Şimdilik idare ediyorum, internetten araştırdım ama bulamadım. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde telefonun internetini paylaşınca birşey yapmasam bile saniyede 2-3 MB internet yiyor. Neden olabilir acaba ?

Kabloyla bağlantı mı yapmalıyım ?
Telefondaki internetinizi PC'ye bağlıyorsanız ve PC'nizde hiçbir şey yapmadığınız halde internetinizi kullanmaya devam ediyorsa büyük ihtimalle Windows Update güncelleme yapıyordur veya arka plandaki başka bir program güncelleme yapıyordur.Görev Yöneticisi'den ağ kullanımını izleyin ve dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı