Windows 10 Windows 7 sesiyle açılıyor

Arkadaşlar sırasıyla Denetim masası-Sistem ve güvenlik-Güç seçenekleri-Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin-Hızlı başlatmayı aç (önerilen) seçeneğini aktifleştirirseniz herhangi bir ses çıkmaz

Arkadaşlar yanlış anladınız sanırım sesi kapatmayı biliyorum sadece açılınca Windows 10 sesi çalsın istiyordum. Bunun bir çözümü yok mu?

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista sürümlerinin hepsi aynı sesle açılıyor, bu sadece sana özgü bir durum değil. Windows 10 sesi, Windows 7'ninkiyle aynıdır. İnternette dolaşan sözde Windows 10 açılış sesini hiçbir Windows 10 bilgisayarında duymadım.

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista sürümlerinin hepsi aynı sesle açılıyor, bu sadece sana özgü bir durum değil. Windows 10 sesi, Windows 7'ninkiyle aynıdır. İnternette dolaşan sözde Windows 10 açılış sesini hiçbir Windows 10 bilgisayarında duymadım.
Teşekkür ederim :)
Şu ana kadar internette araştırdığımda güvenilir hiçbir sonuç ile karşılaşamadım. Çözüm yöntemi bulunmuyor gibi duruyor.
Teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı