Çözüldü Windows 10 Windows Gezgini açıkken FM24 kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arasove

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. FM24 oynarken oyun kendiliğinden kapanıyordu, internette birisi "Windows Gezgini'ni kapattım ve oyun artık kapanmıyor." yazmıştı. Bunu yapınca gerçekten de oyun kapanmadan oynadım. Fakat bunun bir çözüm olmadığı ortada. Yani Windows Gezgini kapatılınca "explorer.exe" kapandığı için arka plan, alt bar vb. her şey simsiyah oluyor. Oyundan çıkmadan Google'a falan girmek için mecburen görev yöneticinsen yeni görev atayarak açabiliyorum. Sizce buradaki problem nedir? Ayrıca Windows Update kısmında "bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir" yazısı gelmiş. Onunla ilgili olabilir mi?

Düzenleme: Windows Update kısmında gelen yazıyı çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm
Çözümü buldun mu aynısı bende oluyor.
Oyunu başlat daha sonra görev yöneticisinden "Windows Gezgini" sağ tıkla görevi sonlandır de. Oyundan çıkınca: görev yöneticisi>dosya>yeni görev çalıştır>explorer.exe>tamam. Tek çözümü oyundayken Windows Gezgini kapatmak. Oyunu küçük ekranda oynayıp yanda Chrome'dan bi şeyler izlemek için de yine görev çalıştırdan "chrome.exe" yaz. Oradan bi şeyler bulacak veya izleyeceksen izle.
Çözümü buldun mu aynısı bende oluyor.
Oyunu başlat daha sonra görev yöneticisinden "Windows Gezgini" sağ tıkla görevi sonlandır de. Oyundan çıkınca: görev yöneticisi>dosya>yeni görev çalıştır>explorer.exe>tamam. Tek çözümü oyundayken Windows Gezgini kapatmak. Oyunu küçük ekranda oynayıp yanda Chrome'dan bi şeyler izlemek için de yine görev çalıştırdan "chrome.exe" yaz. Oradan bi şeyler bulacak veya izleyeceksen izle.

Çözüm

Geri
Yukarı