Windows 10 Windows Update'den Yukseltme

senturkish

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Konu şu: Birçok kişi yükselmesini direkt olarak Windows 10 bildirim panelinden yaptı. Ancak bana oradan gelmedi ve insanlar kurup oyunları oynarken ben sıkıldım ve internette aramaya başladım daha sonra bi sitede; C'deki Windows dosyasından bişey updating içindeki download dosyalarını silin Konsolu açın şunu yazın olur dediler. Oldu ama bildirim panelinden değil direkt Windows Updateden oldu. Asıl sorum şu ki ben şimdi bildirim merkezinden yapmadığım için ileride Lisans sorunu yaşar mıyım? Sıkıntı olacağını pek zannetmiyorum çünkü eğer zaten izinsiz bir şey yapsam neden direkt Windows update bana bu yükseltmeyi versin bunu sürekli kendime söylüyorum ama gene de hala içimde bir şey var. Sizce sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. Konu şu: Birçok kişi yükselmesini direkt olarak Windows 10 bildirim panelinden yaptı. Ancak bana oradan gelmedi ve insanlar kurup oyunları oynarken ben sıkıldım ve internette aramaya başladım daha sonra bi sitede; C'deki Windows dosyasından bişey updating içindeki download dosyalarını silin Konsolu açın şunu yazın olur dediler. Oldu ama bildirim panelinden değil direkt Windows Updateden oldu. Asıl sorum şu ki ben şimdi bildirim merkezinden yapmadığım için ileride Lisans sorunu yaşar mıyım? Sıkıntı olacağını pek zannetmiyorum çünkü eğer zaten izinsiz bir şey yapsam neden direkt Windows update bana bu yükseltmeyi versin bunu sürekli kendime söylüyorum ama gene de hala içimde bir şey var. Sizce sıkıntı olur mu?
Şimdi etkinleştirme işlemi tamam mı? Sorunsuz olarak tüm ayarları kullanabiliyor musunuz? Önceki işletim sisteminiz neydi?

Anladım. Etkinleştirme işlemi tamamlanmış o zaman. Bende 29 Temmuz'dan bu yana güncelleştirme ile yapmaya çalışıyorum. Ancak şu ana kadar başaramadım. Güncellemede sürekli bir hata oluyor.
2015-08-09 22_44_08-Güncelleştirme geçmişini görüntüle.jpg

Evet öyle de denedim bu sefer ilk yüklemenin ardından bilgisayar yeniden başlatılıyor diyor ancak başlatmadan windows 7 ye geri dönüyor. Aşağıdaki fotoğraftan sonraki ekranda % 100 olduktan sonra yeniden başlatılacak diyor ve hiç bir işlem yapmadan windows 7'ye devam ediyor.
123.jpg

Evet öyle de denedim bu sefer ilk yüklemenin ardından bilgisayar yeniden başlatılıyor diyor ancak başlatmadan windows 7 ye geri dönüyor. Aşağıdaki fotoğraftan sonraki ekranda % 100 olduktan sonra yeniden başlatılacak diyor ve hiç bir işlem yapmadan windows 7'ye devam ediyor.Eki Görüntüle 95907
Aynı problem bende de mevcut windows 8.1 kullanıyorum hata tamamen aynı

Aynı problem bende de mevcut windows 8.1 kullanıyorum hata tamamen aynı
Sonrasında çıkan mesaj bu işte
upload_2015-8-11_22-11-41.png

Evet öyle de denedim bu sefer ilk yüklemenin ardından bilgisayar yeniden başlatılıyor diyor ancak başlatmadan windows 7 ye geri dönüyor. Aşağıdaki fotoğraftan sonraki ekranda % 100 olduktan sonra yeniden başlatılacak diyor ve hiç bir işlem yapmadan windows 7'ye devam ediyor.Eki Görüntüle 95907
Arkadaşım işlemcin g3258 ise overclock ayarlarını sıfırla veya biosunu default ayarlara alıp dene bende işe yaradı

Dosya Ekleri

• upload_2015-8-11_21-1-31.png
    upload_2015-8-11_21-1-31.png
    169,8 KB · Görüntüleme: 403
Merhaba; Ben yüklemeyi başardım. Şöyle oldu Acronis ile yedeği almıştım o yedeğe geri döndüm. Daha sonra USB ile Home sürümünü yükledim ve başarılı oldu. Anahtar da istemedi güncellemeleri yükledim. Aynı Türkçe kurulum rehberinde olduğu gibi oldu.
Ancak şu anda başka sorunlar mevcut. Olmazsa olmaz programımız Autocad çalışmadı. Aynı sürümü başka bilgisayarımda çalışıyor anlamadım durumu bende. Ayrıca şimdi sıfırdan kurulum nasıl olacak onu araştırıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı