Windows 10 Windows yüklemeyi tamamlayamadı hatası

Adilbora

Centipat
Merhaba Technopat ailesi,

Bilgisarim özellikleri;
Dell Vostro 2520 laptop.
İŞLEMCİ TÜRÜIntel Core i3
İŞLEMCİ HIZIIntel Core i3 2328M - 2.2 GHz 3 MB Önbellek
RAM4 GB DDR3 1333 MHz (Max 8 GB)
HARDDİSK KAPASİTESİ320 GB SATA (5400 Rpm) HDD
Arkadaslar problemim ne yaptıysam çözemedim. 2020 versiyonlu 3 tane orijinal Windows 10 format CD ile işletim sistemi kurmaya çalıştım lakin " Windows 10 Windows yüklemeyi tamamlayamadı" tekrardan başlatın diye hata geliyor.
Otomatik kendisi restartliyor.
Benim yapmak istedim çözüm yoluna da ulaşamıyorum. Sistemde Shift F10 tuşu ile komut ekranı cağırdığımda sistem yine kendiliğinden kapatıyor.
Format ekran gelip onar kısmına geliyorum oradan komut listesine tiklayarak. Hikey local manice sytem setuptan status değerine ulaşacağım orada da. Status dosyası yok toplamda 3 tane farklı format CD uyguladım Windows 10 kuramadım. Çok araştırdım ama çözümü bulamadım lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi? Diskleri biçimlendir yapıp sildim sonra tekrar bölüm oluşturup format atıyorum her şey finish oluyor. Son işim saat kurulum kısmı gelmiyor ve orada belirttiğim hata geliyor. Hata resmi yükledim. CD'leri masaüstü PC'lerde sorunsuz kurdum ama laptop hata veriyor. Win 7 64 Bit'te problemsiz kuruluyor. Lütfen olumlu olumsuz bilgilendir misiniz? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

IMG_20200424_051911.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı