Windows 10 Yavaş İndirme Sorunu

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar dostlar. Öncelikle, sorunum işletim sistemimden mi kaynaklı yoksa Türk Telekom'dan mı bilmiyorum. Normalde, herhangi bir platformdan oyun indirirken en yüksek indirme hızım 1.8MB/s oluyor. Şu sıra en fazla 400KB/s de indirme işlemi yapabiliyorum. Aklıma gelen her şeyi denedim. Wi-Fi ağındaki diğer cihazlardan otomatik yedekleme gibi işlemleri kapattım. Modemi kapatıp açınca indirme hızım ilk başlarda normale dönüyor. Kısa bir süre içinde (yaklaşık 1 dakika) tekrar hızım düşüyor ve en fazla 400KB/s de indirme işlemi yapabiliyorum. Sorun benlik bir şey mi acaba? Yardımcı olabilecek var mı?
Ek olarak. Blizzard launchere göre normalde indirme hızım bu şekilde. ( Diğer platformlarda da aynı hızda indirme hızım aynı ) Ama kısa bir süre sonra tekrar 400KB/S ye düştü.
1586029427917.png

Son düzenleme:
Eğer hız testinde hızınız normalin altındaysa TurkTelekom'dan.
Hız testinde normal değer varsa, oyunun sunucusundan olabilir.

++ MW için reddit'te bile düşük download hızı ile ilgili entry açılmış ki bu da indirdiğiniz sunucu ile alakalı olduğunu gösterir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı