Windows 10 Yazı Tipini Değiştirme

Ghoster

Kilopat
Daha fazla  
45123369981.png
DX12_in_Windows_10_Test_Build_Wide.jpg

Üstteki resim gibi değil de alttaki resim gibi yazı tipini nasıl yapabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altdaki eski sürümde olan pencere. Yukardaki ise biraz daha eski ama yine de diğerine göre güncel olan pencere. Bu ise en güncel pencere. (Casper konusunu dert etmeyin. Şimdilik sorun yaşatmadı.)
Screenshot_15.png

Zaten son sürümde görüntü böyle. Benim resimdeki gibi olmasını istemiyor musun?
Hayır 2. resimdeki gibi istiyorum

Bakın videodaki sürümle benim kullandığım sürümle fazla bir fark yok ama onunki daha net gözüküyor ya yazı tipi farklı yada bende kötü gözüküyor yazı tipi
Ekran Görüntüsü (22).jpg

@Silinen üye ben hala sorunu anlamadım. Ben mi farkedemiyorum. O yazıtipi tüm Windows sürümlerinde aynı olması gerek. Ben bir sorun görmüyorum ikiside aynı. Hatta seninki daha net görünüyor bana göre. Bu sizi rahatsız ediyor mu? Monitörünle ilgili olabilir bir bak derim.

@Silinen üye ben hala sorunu anlamadım. Ben mi farkedemiyorum. O yazıtipi tüm Windows sürümlerinde aynı olması gerek. Ben bir sorun görmüyorum ikiside aynı. Hatta seninki daha net görünüyor bana göre. Bu sizi rahatsız ediyor mu? Monitörünle ilgili olabilir bir bak derim.
Sondaki resimde çok belli aslında soldakindeki yazıların kenarları yumuşak benimki öyle değil

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı