Windows 10 yazıcı yazdırma panelinde resim tam görünmüyor

omeremmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler.
Bir problemim vardi fotoğrafçıyım, Windows üzerinden yazıcıya resim göndermek istediğimde önizleme kısmında resim sadece üst kısmı çıkıyor ve resim böyle çıkıyor.

1616253402869.png

Fakat Photoshop üstünden göndermek istediğimde bir sorunla karşılaşmamaktayım.
Şu şekilde;

1616253522583.png

Bu sorunun yazılımsal kaynaklı olduğunu düşündüm. Yazıcıyı komple bilgisayardan kaldırdım, detaylı bir temizlik yaptım, tekrar kurdum; yine aynı sorunu verdi.
Resimleri tek tek baskıya göndermek zor oluyor, sorun çözülmezse format çekeceğim. Acaba fikri olan var miydi?
Güncel. sorunu bir türlü çözemedim format çektim aynı sorun baş gösterdi.
Sorun çözüldü,
sorun Windows update ile alakalı aynı sorunu yaşayan olursa çözümü burada.

Microsoft, yazıcıyla ilgili birçok soruna neden olan KB5000802 güncelleştirmesini yayımladı, çoğu kişinin bilgisayarı mavi ekrana gidiyor, sonra kullanıcı yazdırmaya çalışıyor, diğer insanlar sizin gibi yazılı medyada boş alanlar yaşıyor

Microsoft, kb5001649 adlı güncelleştirmede bu hata için aşağıdaki bağlantılardan indirebileceğiniz bir düzeltme eki yayımladı

https://www.catalog.update.microsoft.com/Search...

Lütfen, bazı kişilerin Bu düzeltme ekini Microsoft'tan bildirdiğini unutmayın, yazdırırken sorunu gidermez, bu durumda, KB5000802'yi kaldırın ve güncelleştirmelerinizi 7 gün duraklatarak bu hatayı çözme şansı verin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı