Windows 10 yeni kullanıcı hesabında masaüstü gelmiyor

Imparator878

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni kullanıcı açtım ancak girdiğimde masaüstü açılmıyordu. Eski kullanıcıda geliyor, görev yöneticisi açılıyor, Alt+Tab'a basınca açılıyor. Ekran gelmiyor kısaca, yeni kullanıcıda hiçbir şey yapamıyorum. Insider'dan beta kanalına katılmıştım, ondan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt + Tab'a bastığınızda ne açılıyor? Ekran mı? Ayrıca Windows gezgininin çalıştığından emin misiniz?
alt basınca açıldığı gözüküyor ama ekranı çıkmıyor birde yeni kullanıcı açar açmaz siyah ekran veriyor explorer açmak istediğimde dosya gezginini açıyor sadece

alt basınca açıldığı gözüküyor ama ekranı çıkmıyor birde yeni kullanıcı açar açmaz siyah ekran veriyor explorer açmak istediğimde dosya gezginini açıyor sadece

Hocam Alt + Tab basınca neyin açıldığı gözüküyor? Görev yöneticisine erişebiliyor musunuz?

görev yöneticisi açılıyor alt basınca gözüküyor sadece ona geçtiğimde ekranı çıkmıyor

Hocam anladım. Bir kere bu durumu bende yaşamıştım. Çözümünü bulamamıştım. Format atmak zorunda kalmıştım. Ayrıca neden yeni kullanıcı hesabı oluşturmak istiyorsunuz?

Hocam anladım. Bir kere bu durumu bende yaşamıştım. Çözümünü bulamamıştım. Format atmak zorunda kalmıştım. Ayrıca neden yeni kullanıcı hesabı oluşturmak istiyorsunuz?
mağazam silindi hiç bir çözüm işe yaramadı bunu deneyim dedim olmadı
birde eski kullanıcıda masaüstü gelirken yenide gelmiyor

Geri
Yukarı