Çözüldü Windows 10 Yıldönümü Güncelleme Sırasında PC Takılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akif İnce

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 Yıldönümü güncellemesini yüklüyordum. Sonra laptopum resimdeki gibi takıldı. Uzun bir süre bekledikten sonra bataryasını çıkarıp fişini çektim. Sonra açtım ama tekrar aynı hale geldi. Ne yapmam gerekiyor?
IMG_20160803_174707.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafa göre pek takılmış gibi durmuyor. Ekrandaki noktalar dönüyor gibi. Takıldı deyip fişini çektiğinizde de noktalar dönüyor muydu?

Saatler boyunca da bekletebilir sizi. Güncelleme esnasında ne kadar uzun sürerse sürsün fişi çekmeyin.

Açılmasını bekleyin. Ya eski sürüme döner, ya da bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Şanslıysanız normal bir şekilde açılma ihtimali de var.

Fotoğrafa göre pek takılmış gibi durmuyor. Ekrandaki noktalar dönüyor gibi. Takıldı deyip fişini çektiğinizde de noktalar dönüyor muydu?
Evet noktalar dönüyor, hep dönüyordu. Ama saatlerdir bu halde. Hiç bir gelişme yok.

Saatler boyunca da bekletebilir sizi. Güncelleme esnasında ne kadar uzun sürerse sürsün fişi çekmeyin.

Açılmasını bekleyin. Ya eski sürüme döner, ya da bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Şanslıysanız normal bir şekilde açılma ihtimali de var.
Teşekkür ederim :)

Ekranda hareket eden bir şeyler varsa takılmış mı oluyor? Saatler sürebilir, 2 gün dahi sürebilir. Umarız güncellemeyi yarıda kestiğiniz için sistem çökmemiştir. Dua edelim de düzgün açılsın. Müdahale etmeyin uğraşsın makine.

Ekranda hareket eden bir şeyler varsa takılmış mı oluyor? Saatler sürebilir, 2 gün dahi sürebilir. Umarız güncellemeyi yarıda kestiğiniz için sistem çökmemiştir. Dua edelim de düzgün açılsın. Müdahale etmeyin uğraşsın makine.
Teşekkür ederim, saatler sonra eski haline döndü. (bu kadar uzun sürebileceğini bilmiyordum)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı