Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Hataları

Tam 1 seneden beri Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum, dediğiniz sorunla hiç karşılaşmadım. Yüklediğiniz programlar buna neden olmuş olabilir. Bilgisayarınızı "güvenilir" 3. parti uygulamalarla kullanınız.

Geçen sene Temmuz ayından bu yana lisanslı Windows 10 kullanıyorum. Bu sorunu ilk kez yaşadım. Esasen sadece DX12 sebebiyle Win10 kullanıyorum. Gönlüm hâla Win7'de.

Geçmeden önceki oyunlarınızı ve geçtikten sonra aynı oyunların performansını ve Fps değerlerini paylaşabilirmisiniz?
Tabiki.

Geçmeden önceki oyunlarınızı ve geçtikten sonra aynı oyunların performansını ve Fps değerlerini paylaşabilirmisiniz?
Bilgisayarım Win7 açmadı.Bende Windows8.1 formatı atım.Performansta çook bir değişiklik yok gibi.

sürüm 1067'yi (anniversary) yüklemekten başka her türlü güncellemeyi yapıyor pc ama iş 1067 ye geldimi indirip indirip bir hata oluştu deyip yüklemiyor bir türlü sorunu çözemedim ne çözememesi anlamadım ki.

5dk önce temiz kurulum yaptım. Şimdi güncelleme yaparken %96 da kalıyor 1 saat bekledim.

"Günceleme"den kasdettiğin yıldönümü güncelemesi ise, temiz kurulumu yapı 1511 ile yapmışsın demektir. Forumda Windows'un 1607 sürümü var. İndirip USB disk'e yazdır ve yeniden formatla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı