Windows 10 yükleme ekranında dil, klavye vs. seçme ekranı gelmiyor

okansen14

Hectopat
Bilgisayara temiz format atayım dedim, her şeyi hallettim. Windows kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıyor ama kurulum ekranı gelmiyor, tekrardan Windows 10 yükleme ekranında dil, klavye vs. seçme ekranı geliyor. Birkaç defa baştan yükledim aynı sorun devam etti. Sebebi ne olabilir acaba? Bilgisayarda önceden de Windows 10 yüklüydü. Harddiskinde bir sıkıntı da bulunmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara temiz format atayım dedim, her şeyi hallettim. Windows kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıyor ama kurulum ekranı gelmiyor, tekrardan Windows 10 yükleme ekranında dil, klavye vs. seçme ekranı geliyor. Birkaç defa baştan yükledim aynı sorun devam etti. Sebebi ne olabilir acaba? Bilgisayarda önceden de Windows 10 yüklüydü. Harddiskinde bir sıkıntı da bulunmuyor.
Öncelikle indirdiğiniz dosyayı bir DVD veya USB belleğe yazdınız mı? Bunu sorarak başlayayım. Hata sebepleri şunlar olabilir;
  1. İndirdiğiniz sitedeki iso dosyasında bir hata olabilir.
  2. Hadi Microsoft'un sitesinden indirdiniz diyelim. İndirirken bir bir sorun olmuş olabilir. Veya hatalı inmiş olabilir.
  3. Yazdırma esnasılda eksik yazmış olabilir veya hatalı yazmış olabilir.

Öncelikle indirdiğiniz dosyayı bir DVD veya USB belleğe yazdınız mı? Bunu sorarak başlayayım. Hata sebepleri şunlar olabilir;
  1. İndirdiğiniz sitedeki iso dosyasında bir hata olabilir.
  2. Hadi Microsoft'un sitesinden indirdiniz diyelim. İndirirken bir bir sorun olmuş olabilir. Veya hatalı inmiş olabilir.
  3. Yazdırma esnasılda eksik yazmış olabilir veya hatalı yazmış olabilir.
USB belleğe yazdım ve Microsoft'un kendi sitesinden indirdim. Şimdi belleği temizleyip tekrar yazmayı deneyeceğim, teşekkür ederim.
Belleğe tekrardan yazdırıp tekrar denedim ama sorun hala devam ediyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı