Windows 10 yükleme sonrası yapılacak işlemler nelerdir?

• Konuyu başlatan VP67
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 715
Teşekkürler yardımlarınız için. Yanlışım varsa düzeltin, sanırım windows.old klasörü eski işletim sisteminin kurulu olduğu klasör? İstediğim zaman tekrar Windows 8.1'e geri dönebilir miyim?

ISO dosyası ile dönebilirsiniz evet windows.old klasörü eski işletim sistemin kurulu olduğu klasör ve 60GB kaplamıştı bende.

Teşekkürler yardımlarınız için. Yanlışım varsa düzeltin, sanırım windows.old klasörü eski işletim sisteminin kurulu olduğu klasör? İstediğim zaman tekrar Windows 8.1'e geri dönebilir miyim?
O klasör belli bir süre eski Windows sürümünü saklıyor. Bildiğim kadarıyla o silinmeden hızlıca eski sürüme dönebiliyorsunuz. Onu sildikten sonra yine dönebilirsiniz ama Windows 10 yüklerkenki süreçlerdeki gibi uzun sürüyor.

Dönersiniz ama dönmek için 10 gün süreniz var 10 günden sonra dönemezsiniz.

Dönersiniz ama dönmek için 10 gün süreniz var 10 günden sonra dönemezsiniz.
Dönebilir ama tekrar yüklemesi gerekir, eğer windows.old klasörü duruyorsa kurulum yapar ve hızlıca geri döner. 10 veya 7 gün sonra tam emin değilim sistem kendisi siliyor bildiğim kadarıyla.

Dönebilir ama tekrar yüklemesi gerekir, eğer windows.old klasörü duruyorsa kurulum yapar ve hızlıca geri döner. 10 veya 7 gün sonra tam emin değilim sistem kendisi siliyor bildiğim kadarıyla.

Bende aslında onu demeye çalışıyordum.

Geri
Yukarı