Windows 10 yükleme

Gerekli videolu anlatım sitede mevcut. Boşuna bilgisayarcıya para kaptırmayın derim.
Formatı attıktan sonra key alıp kendiniz etkinleştirirsiniz.

ISO dosyasını Rufus gibi bir programla belleğe yazdırman gerekli. Diğer türlü yapamazsın.
Dostum iso dosyasına basınca zaten windows 10 kurulum başlıyor benim merak ettiğim bellek kullanmamızın, BİOS üzerinden kurulum yapmamızın direkt setup ile kurmamızdan ne farkı var? Yani bu işi formatsız yaparsak olmaz mı?

Dostum iso dosyasına basınca zaten windows 10 kurulum başlıyor benim merak ettiğim bellek kullanmamızın, BİOS üzerinden kurulum yapmamızın direkt setup ile kurmamızdan ne farkı var? Yani bu işi formatsız yaparsak olmaz mı?
Reis freeDOS bilgisayarda neyle çalıştıracaksın setup dosyasını peki?
Ayrıca freeDOS olmasa bile kurulum esnasında %90 hata veriyor yazdırmadan yapamazsın yani.

Reis freeDOS bilgisayarda neyle çalıştıracaksın setup dosyasını peki?
Ayrıca freeDOS olmasa bile kurulum esnasında %90 hata veriyor yazdırmadan yapamazsın yani.
Freedos değil dostum Win7 kullanıyorum. İndirdiğim Windows 10 setup dosyasını başlatacağım. Sonra dosyaları ve ayarlarımı saklama diyeceğim. Sonra temiz bir Windows 10 sistemim olacak. Microsoft böyle söylüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı