Windows 10 Yüklenmeme Sorunu

Decha

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda topladığım sisteme Windows 10 ya da 8.1 işletim sistemlerini bütün yöntemleri denememe rağmen kuramıyorum. Ön yüklemeyi bitirdikten sonraki resette donuyor. İşlemci hariç diğer bütün parçaları deneme fırsatı buldum, hepsinde aynı sorunla karşılaştım. 1151 soket farklı bir işlemci bulamadığım için onu deneyemedim. Merak ettiğim şu işlemcide bir problem varsa, bu şekilde Windows kurmama gerçekten engel olur mu? BIOS'tan baktığım zaman sıkıntısız bir şekilde çalıştığını gösteriyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi topladıktan sonra yaptığım ilk iş biosu güncellemek oldu zaten,farklı farklı birçok windows yükleme dosyası denedim hatta usb'den cd'den uefi ve legacy birçok yol denedim ama nafile

MSİ Z170A GAMİNG PRO
İ7-6700
ASUS GTX970 4GB STRIX
CORSAİR VENGEANCE LPX DDR4 2X8 GB 3000MHZ
SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD
WD 1TB HARDDİSK

Diskleri silip yeniden yükleyin. UEFİ kuruyorsanız normal kurmayı deneyin. Normal kuruyorsanız UEFİ kurun. SSD 1.Sata yuvasına, HDD 2.Sata yuvasına takılı olsun.

Ayrıca ön yükleme dediğiniz ne oluyor anlatırmısınz?

Hepsini denedim sonuç yine aynı.

Bu kısımdan sonraki resette
Clean-install-windows-10-13.png

Burada donup kalıyor.
e8d789fc2772bcfa86385c3a304f2a79.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı