Windows 10 Yüklerken 0xC1900101-0x40017 Sorunu

Yusuf Can

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, orjinal Windows7 kullanmaktayım. Microsoft sitesinden medya inidirip direk yükselt seçeneği ile yükseltmek istedim. Saklanılacak dosyaları tüm programlar ve dosyalar olarak işaretledim. Kurulum ilerledi ve dosyalar kopyalandı sonra yeniden başladı ve siyah ekranda takılı kaldı. 4-5 saat beklememe rağmen bir ilerleme göstermedi. Bilgisayarı resetledim ve tekrar orada kaldı. Bir kerede daha resetlediğim de ise "Windows Eski Sürümünüzü Yüklüyor" dedi ve bu hata ile karşılaştım. Sebebi ne olabilir ki ?

11844162_10205165795247547_70188676_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle windows güvenlik duvarını kapatın, antivirüs programını devre dışı bırakın, ayrıca windows 10 u yüklemeden önce fanı temizleyin laptop ise süpürge ile çekmeniz yeterli yükleme sırasında ısınmadan dolayı siyah ekranda takılı kalıyor olabilir. bunları yaptıktan sonra siyah ekranda takılma sorunu yaşamazsınız

Windows 8.1 kullanıyorum. 10'a geçiş yapmak istedim, yükseltme yolu ile. İlk aşama tamamlandı, bilgisayar reset atıp boot etmesi gerekiyor ama etmiyor 8.1'e dönüp senin aldığın hatanın neredeyse aynısını alıyorum. Benim ki ilk boot aşamasında alıyor hatayı ama olay gene boot. USB ile de denedim ondada boot etmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı