Windows 10 yükleyememe

ErdemSağlam

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 laptopa Windows 10 yüklemeye çalışıyorum lakin olmuyor "loading files" yazısından sonra siyah ekranda kalıyor ve hiçbir şey olmuyor.
Laptop: Samsung RV511-A04TR
Kurulum USB'sini Creation Tool ile yaptım
Creation Tool ile yükseltme de yapamıyorum. Yani hiç bir türlü laptop win 10 olmuyor
IMG_20190715_165633.jpg
. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20190715_165535.jpg
    IMG_20190715_165535.jpg
    862,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Makalede ki yöntem ile deneyin. Dosyalarda bir problem olabilir.

Makalede ki yöntem ile deneyin. Dosyalarda bir problem olabilir.

Hocam olmuyor "doğrulanıyor" ekranında kalıyor.
WhatsApp Image 2019-07-16 at 03.34.07.jpeg

Ya bu ISO dosyasını nerede bulacağım ? Creation tool da 2 seçenek var, bir USB oluştur seçeneği birde ISO dosyası oluştur seçeneği. 2. seçeneği işaretliyorum sonra RAR dosyası oluşturuyor ama içinde ISO dosyası yok ben göremesem bile rufus zaten görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem için Windows 10 uygun değil. Kursan bile sorun yaşayabilirsin. 7 ile devam etmek daha mantıklı.
BIOS update yap diyeceğim ama çok yüksek ihtimal güncel BIOS da yoktur.
İlla denemek istersen Rufus ile MBR-CSM olarak USB'ye yazdırıp boot edip dene.

Bu sistem için Windows 10 uygun değil. Kursan bile sorun yaşayabilirsin. 7 ile devam etmek daha mantıklı.
BIOS update yap diyeceğim ama çok yüksek ihtimal güncel BIOS'da yoktur.
İlla denemek istersen Rufus ile MBR-CSM olarak USB'ye yazdırıp boot edip dene.

Ya bu ISO dosyasını nerede bulacağım ? Creation tool da 2 seçenek var, bir USB oluştur seçeneği birde ISO dosyası oluştur seçeneği. 2. seçeneği işaretliyorum sonra RAR dosyası oluşturuyor ama içinde ISO dosyası yok ben göremesem bile rufus zaten görür.

Windows 10 için buradan indirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı