Windows 10 yüksek CPU kullanımı problemi

Levrone

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda hiçbir şey açık değilken %35'in altına inmiyor. 3 gündür böyle oldu oyun açtıgım zaman bir de üzerine oyun ekleniyor kasma %90'ın altına inmiyor, yardımcı olur musunuz?

Adsız.png

3 gün önce KB4512941 güncellemesini yüklemiş olabilir misiniz? Bu güncelleme bazı sistemlerde problem çıkartıyor söylediğiniz şekilde. Geri yükleme mevcut ise geri yükleme yapmayı deneyin.

SearchUI.exe tarafından kullanılmakta CPU. Kronik bir sorun oldu bazı kullanıcılarda. Hizmetler üzerinden Windows Search devre dışı bırakırsanız düzelecektir.

3 gün önce KB4512941 güncellemesini yüklemiş olabilir misiniz? Bu güncelleme bazı sistemlerde problem çıkartıyor söylediğiniz şekilde. Geri yükleme mevcut ise geri yükleme yapmayı deneyin.
Yardım için teşekkür ederim, alttaki arkadaşın dediklerini yaptım sorun çözüldü :)
SearchUI.exe tarafından kullanılmakta CPU. Kronik bir sorun oldu bazı kullanıcılarda. Hizmetler üzerinden Windows Search devre dışı bırakırsanız düzelecektir.
Teşekkür ederim dostum söylediklerini yaptım kasma çözüldü. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı