Windows 10 yükseltme sonrası sürücü sorunu

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 kurdum biligsayarıma. Yükseltme yaptığım için dosyalar silinmedi. Sürücüler eski sürümde normal çalışıyordu. Yükseltme yaptıktan sonra bütün sürücüler kafayı yedi. Ses sürücüsünde sorun var. Dolby kendi sitesinde sürücüleri göstermiyor. Nerden yükleme yapabilirim?

Windows 10 kurdum biligsayarıma. Yükseltme yaptığım için dosyalar silinmedi. Sürücüler eski sürümde normal çalışıyordu. Yükseltme yaptıktan sonra bütün sürücüler kafayı yedi. Ses sürücüsünde sorun var. Dolby kendi sitesinde sürücüleri göstermiyor. Nerden yükleme yapabilirim?
Tüm sürücüler parça üreticisinin sitesinden karşılanabilir. Eski donanımlarda yükseltme genelde sorun yaratmaz ama yeni donanımlarda genelde sorun olabiliyor.

Yükseltme ile kurulumda bu tarz sorunlar yaşamanız normal. Tavsiyem, temiz kurulum yapınız.
Kendime Windows 10 UEFİ hazırladım ve temiz kurulum yaptım. Benden Lisans Anahtarı istedi. Bilgisayar gömülü geldiği için key nerde bulamadım. Ama Windows 8.1 UEFİ attığım zaman sıkıntı çıkmıyor. Çünkü bilgisayar 8 ile geldi. Bu Anahtar sorununu nasıl halledebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı